Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
SplotsZ
Roelofarendsveen
Chassé Theater
Breda
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Jan van Besouw
Goirle
De Velinx
Tongeren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater 't Pand
Gorinchem
Parkgebouw
Rijssen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Deurne
Deurne
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Boothill Saloon
Amersfoort
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Kreun
Kortrijk
19:30
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Mezz
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paard
Den Haag
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
20:00
ACU
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Cultura
Ede
Hedon
Zwolle
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
21:30
So What!
Gouda
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Café Knarie
Groningen
22:15
CHV Noordkade
Veghel
23:00
EKKO
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
De Kunstgreep
Oostzaan
vrijdag 18 januari 2019
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Flip Noorman - De Big One
Chassé Theater, Breda
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Orpheus, Apeldoorn
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Dorona Alberti - Käsebrot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lakshmi - Adem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
Yentl en de Boer - Magie
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Bussel, Oosterhout
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
The Cards
Boothill Saloon, Amersfoort
00:30
Fenn
Brouwerij Martinus, Groningen
Trill Sammy
Melkweg, Amsterdam
19:00
Dyscordia
De Kreun, Kortrijk
19:30
Wille and the Bandits
Boerderij, Zoetermeer
19:30
The Don Diego Trio / The Octanes
Mezz, Breda
19:45
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
This Is Jackson - Thriller
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tom Odell
La Madeleine, Brussel
20:00
The Doors in Concert
Vorstin, Hilversum
20:00
Mothership / Mothership of Led Zeppelin
Podium Victorie, Alkmaar
Gerry Cinnamon
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tourist LeMC
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Yungblud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Bo Saris / Boris
Chassé Theater, Breda
20:00
The Cavern Beatles - Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Stones - Tribute to The Rolling Stones
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Deelder & Van der Lek
Luxor Live, Arnhem
Toontje Lager
Paard, Den Haag
20:00
Knight of the Guitar II
Fluor, Amersfoort
20:00
Neuk! + radical retard
dB's, Utrecht
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Kid Harlequin
ACU, Utrecht
20:15
Dayna Kurtz
Luxor Live, Arnhem
20:15
Anne Bakker / Gayle Skidmore / Robin Haijes / Sofie de Bruijn
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:15
Duo Jasper van t Hof & Paul van Kemenade/Three Horns & a Bass/Zuid Ned
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Yuri Honing Acoustic Quartet - Goldbrun
Cultura, Ede
DeWolff
Hedon, Zwolle
20:15
The Fortunate Sons
De Helling, Utrecht
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Jeremy Loops
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Flint, Amersfoort
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Starry, Starry Night - Leoni Jansen & Govert Schilling
De Maaspoort, Venlo
20:30
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Bintangs
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Ambrose Akinmusire
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Isabel Provoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
BRUUT!
BIRD, Rotterdam
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
Fontaines D.C.
Cinetol, Amsterdam
Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Gigant, Apeldoorn
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh
Bibelot, Dordrecht
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron
LOLA050, Groningen
21:30
Postmen
So What!, Gouda
22:00
The Yearlings
Merleyn, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
22:15
Four Scratch
CHV Noordkade, Veghel
23:00
Eindbaas 24
EKKO, Utrecht
23:00
Mr Scruff
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 19 januari 2019
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan