Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Figi Theater
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
14:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
De Amer
Amen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
14:30
Gigant
Apeldoorn
15:00
BREStheater
Brielle
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
16:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Ahoy
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
Dizzy
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
16:00
De Maaspoort
Venlo
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
16:15
De Flux
Zaandam
16:15
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Podium 't Beest
Goes
Ahoy
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Musis
Arnhem
00:00
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cultuurcentrum Diest
Diest
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
zaterdag 19 januari 2019
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
Crazy Little Things Queen Tribute
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Raw Definition
Hedon, Zwolle
zondag 20 januari 2019
14:45
Bach klavecimbelconcerten deel III
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:15
Bach klavecimbelconcerten deel II
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
11:00
Bach klavecimbelconcerten deel I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Wille & the Bandits
De Amer, Amen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Baloji
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Hobo Johnson
Melkweg, Amsterdam
K's Choice
De Roma, Antwerpen
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
15:00
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
BREStheater, Brielle
19:00
Abba Gold
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Powersolo
Paard, Den Haag
19:30
Joshua Hyslop
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Popkoor in Wonderland
Patronaat, Haarlem
15:30
Nol Havens
Huistheater De Steenakker, Haps
19:30
Árstíðir
Gebr. De Nobel, Leiden
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
16:00
KOZZELTOV
Cultuurschuur, Monster
20:00
Rock Legends
Kursaal Oostende, Oostende
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Oude Luxor Theater, Rotterdam
18:30
Grave Digger + Burning Witches
Baroeg, Rotterdam
The Cards
Dizzy, Rotterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Jucifer
Little Devil, Tilburg
20:30
Cory Henry
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
van Beresteyn, Veendam
15:00
The Wieners
Café d’Oranjeboom, Velp
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
14:30
Tobermore
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
16:15
Dayna Kurtz
De Flux, Zaandam
16:15
Dayna Kurtz
Zaantheater, Zaandam
Lakshmi - Adem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
maandag 21 januari 2019
20:00
Izaline Calister / Tania Kross / Thijs Borsten - Continental Jam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cory Henry / Isaiah Sharkey / Taron Lockett
Bimhuis, Amsterdam
Radkey
Paradiso, Amsterdam
19:00
Eleftheria Arvanitaki
La Madeleine, Brussel
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Parktheater, Eindhoven
21:00
Árstíðir
Podium 't Beest, Goes
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 22 januari 2019
21:00
Mevrouw Tamara / Sam & Julia
De Nieuwe Anita, Amsterdam
21:00
Adrianne Lenker - Big Thief
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Countdown Café - The Tightropes
Q-Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Dayna Kurtz
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Snow Patrol
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
CURSUS POPGESCHIEDENIS
Paard, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 23 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Fluor, Amersfoort
J.C. Satàn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Federico Casagrande / Vincent Peirani / Ziv Ravitz
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jan Beuving Rotatie
Meervaart, Amsterdam
20:15
CREA Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Ashley Monroe
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mike Yung
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Odesza
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Art Rocks
Paradiso, Amsterdam
Anna Calvi
Melkweg, Amsterdam
19:00
Cavetown
Melkweg, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Anneke van Giersbergen
Musis, Arnhem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jasper Steverlinck
Cultuurcentrum Diest, Diest
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk