Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
TrompTheater
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
22:00
Ampere
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
CC De Warandepoort
Tervuren
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Concerto
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Den Bolder
Waspik
Diligentia
Den Haag
20:00
DNK
Assen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Dorpshuis De Kastanjeboom
Dirkshorn
20:30
Duycker
Hoofddorp
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
19:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
EKKO
Utrecht
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Klooster
Woerden
19:00
Hofman
Utrecht
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koloszaal
Raamsdonksveer
Koningshof
Maassluis
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus
Epe
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Mainstage
's-Hertogenbosch
Manifesto
Hoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
vrijdag 15 november 2019
21:00
Alexandra Stréliski
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Bluebirds
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Murkage Dave
Trix, Antwerpen
20:30
Jacob Spoelstra
TrompTheater, Leeuwarden
21:00
Cutthroat Brothers
Vera, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
VanWyck
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Dermot Kennedy
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Basshaven #09
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Zaantheater, Zaandam
20:00
Fresku
Zalen Schaaf, Leeuwarden
20:00
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 16 november 2019
Kim Wilde
013, Tilburg
The Chats
013, Tilburg
20:30
Meet me in Jamaica
ACU, Utrecht
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Agora Theater Lelystad, Lelystad
DeWolff / Golden Earring
Ahoy, Rotterdam
22:00
the obsCURE
Ampere, Antwerpen
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
18:00
BIRDfest
BIRD, Rotterdam
20:00
Look Mum No Computer
Bitterzoet, Amsterdam
Roachford
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Matthew and the Atlas
Botanique, Brussel
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Raymond van het Groenewoud
CC De Warandepoort, Tervuren
21:00
B Boys
Cinetol, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Concerto, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Nikki Lane
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Hehobros
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Dutch Eagles
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maaike Ouboter
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Meerpaal, Dronten
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:30
Gestampte Meisjes
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk (try-out)
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Luka Bloom
De Roma, Antwerpen
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Henk Poort en de Helden
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
De Patrizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
DNK, Assen
23:00
Serious Boaters
Doornroosje, Nijmegen
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dorpshuis De Kastanjeboom, Dirkshorn
20:30
Steeleye Span
Duycker, Hoofddorp
21:00
Memphis Maniacs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eric Vaarzon Morel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Anneke van Giersbergen
Effenaar, Eindhoven
19:00
Matt Simons
Effenaar, Eindhoven
20:15
DOOMSTAD #6: Stake, Komatsu, Gizåh
EKKO, Utrecht
20:00
Anna Ternheim
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Made in Belgium
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gigant, Apeldoorn
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Grenswerk, Venlo
21:00
Zuco 103
Grounds, Rotterdam
23:00
Joost van Bellen / Mason / The Rad Pack / Willie Wartaal
Hedon, Zwolle
19:30
The Bluebirds
Hedon, Zwolle
21:00
Wouter Hamel
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
19:00
Smartlappenfestival: Keessie B artiest met een grote B
Hofman, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andre Hazes Jr.
Koloszaal, Raamsdonksveer
Henry van Loon - Onze Henry
Koningshof, Maassluis
17:00
Henri Dès
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Jan Rot - O Ja!
Kulturhus, Epe
Lisa Lois Sings Adèle
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
The Rocking Drifters
Little Devil, Tilburg
21:00
Live at LOLA: DROOL + The Slaughter House Band
LOLA050, Groningen
20:00
Tamino
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
A Song Journey
Lutherse Kerk, Nijmegen
21:00
Ruben Annink
Luxor Live, Arnhem
Everlast
Luxor Live, Arnhem
Charly Luske - The story of George Michael
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Colin Blunstone
Manifesto, Hoorn
20:30
New Purple Celebration
Markant Uden, Uden
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Meervaart, Amsterdam
19:30
Parni Valjak
Melkweg, Amsterdam
19:30
Murkage Dave
Melkweg, Amsterdam
19:00
LovelyTheBand
Melkweg, Amsterdam
C.W. Stoneking
Metropool, Hengelo
Life Of Agony
Metropool, Hengelo
20:00
Lucky Chops
Metropool Enschede, Enschede