Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
21:00
Hofman
Utrecht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Meenthe
Steenwijk
Parktheater
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kunstgreep
Oostzaan
Deventer Schouwburg
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Cafe Het Bolwerk
Enschede
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Schouwburg Het Park
Hoorn
Hoftheater
Raalte
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Schouwburg Venray
Venray
00:00
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Markant Uden
Uden
00:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Melkweg
Amsterdam
19:00
Koorenhuis
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
Ahoy
Rotterdam
donderdag 28 november 2019
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Dutch Eagles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Veste, Delft
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
De Muze, Noordwijk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Cultura, Ede
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
De Dijk
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Mezz, Breda
20:30
Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Esther Groenenberg
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Feeder
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Mooon
Vera, Groningen
20:30
One Louder: Chris Cresswell (The Flatliners)
EKKO, Utrecht
20:30
De Kift - BAL
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Love Couple
Paard, Den Haag
20:30
Chali 2Na & Krafty Kuts
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
Lavalu - Midair
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Marcel de Groot - DOOR
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick
Simplon, Groningen
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:45
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
Grandmaster Flash
Hedon, Zwolle
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
21:00
Vojak - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 29 november 2019
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Maaike Ouboter
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Clean Pete - Afblijven
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Posttheater, Arnhem
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Agnietenhof, Tiel
00:00
Mart Hillen In Concert
Hoftheater, Raalte
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Domijnen, Sittard
00:00
Tangarine - Uiteen
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Cafe Het Bolwerk, Enschede
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Hoftheater, Raalte
South African Roadtrip
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Markant Uden, Uden
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Véronic DiCaire
Koninklijk Circus, Brussel
Skindred
Melkweg, Amsterdam
19:00
Europalia: Lucian Ban & Mat Maneri – Oedipe Redux / Alex Simu Quintet
Koorenhuis, Den Haag
19:30
Pippo Pollina
Melkweg, Amsterdam
19:30
J WARD BREW
Paard, Den Haag
19:30
Black Leather Jacket
Trix, Antwerpen
19:30
Kraak & Smaak
Paard, Den Haag
19:30
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
La Grande Sophie
La Madeleine, Brussel
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam