Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
P3
Purmerend
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
DNK
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Groene Engel
Oss
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
De Pul
Uden
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
22:00
Café Peanuts
Tilburg
22:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Skatecafe
Amsterdam
23:45
LOLA050
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
00:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
De Muze
Noordwijk
De Muze
Noordwijk
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Het Plein
West-Graftdijk
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Gooiland
Hilversum
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater Sneek
Sneek
00:00
De Kleine Willem
Enschede
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
De Mattelier
Groenlo
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Leest
Waalwijk
09:30
Bimhuis
Amsterdam
WEX
Marche-en-Famenne
14:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Vondelkerk
Amsterdam
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Iduna
Drachten
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Metropool Enschede
Enschede
Paard
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
vrijdag 29 november 2019
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
Flavium
Mezz, Breda
20:30
Crazy Little Things
Mezz, Breda
20:30
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Gigant, Apeldoorn
20:30
Ben van Gelder
Bimhuis, Amsterdam
20:30
We Stood Like Kings
Gigant, Apeldoorn
20:30
Young Gun Silver Fox
Paradiso, Amsterdam
20:30
Symfo Classics
P60, Amstelveen
20:30
Amistat
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Vannsteim
P3, Purmerend
20:30
Check 1-2-3: Love Couple / Petersburg / Valentino
EKKO, Utrecht
20:30
Arie en Silvester - WIE?!
BREStheater, Brielle
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
20:30
The Lasses
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Stakbabber
Cinetol, Amsterdam
20:30
Alkaloid
Paard, Den Haag
20:30
Daan Boom - De Eerste
DNK, Assen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lavalu - Midair
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Fulcotheater, IJsselstein
Inferum
Groene Engel, Oss
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Indian Askin
De Pul, Uden
21:00
Charly Luske Sings George Michael
Corneel, Lelystad
21:00
The Tambles
So What!, Gouda
21:00
The GoToBeds
Vera, Groningen
21:00
Nashville Now
Altstadt, Eindhoven
21:00
Motorjesus / Mustasch
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Von Mollestein
Cafe Bluff, Heerlen
21:00
Moonlight Benjamin
Grounds, Rotterdam
21:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Altın Gün
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Trudy and the Romance + GENTS
V11, Rotterdam
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Dordtse Helden: Drums drums drums!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
22:00
Kizzy
Café Peanuts, Tilburg
22:30
Youngwoo Lee
Bimhuis, Amsterdam
23:00
Jungle By Night
Skatecafe, Amsterdam
23:45
Club Maca & Roni: Bob Kliphuis: all night long
LOLA050, Groningen
zaterdag 30 november 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Lisa Lois Sings Adèle
Theater De Veste, Delft
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Muze, Noordwijk
Rayen Panday - Trigger
De Muze, Noordwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Fransche School Culemborg, Culemborg
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
BREStheater, Brielle
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Het Plein, West-Graftdijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Lochem, Lochem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Goudse Schouwburg, Gouda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Gooiland, Hilversum
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Spant!, Bussum
Best of... Ton Kas
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater Sneek, Sneek
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Kleine Willem, Enschede
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Mattelier, Groenlo
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater De Leest, Waalwijk
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Deventer Schouwburg, Deventer
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Joost Spijkers - Spijkers II
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Zaantheater, Zaandam
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Leest, Waalwijk
09:30
Prinses Christina Concours
Bimhuis, Amsterdam
Leaves Eyes / Sirenia / Spoil Engine
WEX, Marche-en-Famenne
14:15
Musici van het Koninklijk Concertgebouworkest
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
De Kift - BAL
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Richard Shindell
Vondelkerk, Amsterdam
16:00
Sarenville
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Blues & Brews
Iduna, Drachten
18:30
Barathrum + Heretic + Wrok + Adversarius
Baroeg, Rotterdam
19:00
Véronic DiCaire
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Roxeanne Hazes
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Popronde Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
19:00
Iggyfest
Metropool Enschede, Enschede
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paard, Den Haag
19:30
Thursday
Dynamo, Eindhoven
19:30
Cameretten Festival (finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Justice For The Damned / Knocked Loose / Renounced
Trix, Antwerpen
20:00
O'G3NE
Schouwburg De Kring, Roosendaal