Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Trix
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Simplon
Groningen
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
DeMess
Naarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Speeldoos
Baarn
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
18:45
Little Devil
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
De Bosuil
Weert
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Groene Engel
Oss
De Zwerver
Oostende
20:00
Veluvine
Nunspeet
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
donderdag 05 december 2019
20:00
Raketkanon
dB's, Utrecht
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Analogues
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Skillet
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
South African Roadtrip
Parktheater, Eindhoven
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Quantic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
SX
Mezz, Breda
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
Whispering Sons
Vera, Groningen
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
00:00
Mathilde Santing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rob de Nijs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Maagd, Bergen op Zoom
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lavinia Meijer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
18:45
Exciter + Asomvel + Martyr
Little Devil, Tilburg
19:00
Not the Rolling Stones
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
F.I. / Jordymoney / MC Lost
Melkweg, Amsterdam
19:00
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Davina Michelle Skyward Clubtour
Maassilo, Rotterdam
19:30
Heidevolk
Paard, Den Haag
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
Don Cossackchoir of Russia
Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
20:00
Helix Trio & Friends
Van Houtenkerk, Weesp
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
20:00
Khruangbin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pene Corrida
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cello Octet / Korzo producties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
SX
De Zwerver, Oostende
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
Marillion
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Sacred Reich
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
20:00
JB Meijers - Deltaboy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Morrissey Indeed
Nieuwe Nor, Heerlen
Mark Lanegan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
Son Mieux
Patronaat, Haarlem