Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
15:00
Lux
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
woensdag 04 december 2019
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater aan de Schie, Schiedam
Rob de Nijs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Lavalu - Midair
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tangarine - Uiteen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Emily Jane White
Savelberklooster, Heerlen
20:30
Dennis Lloyd
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Kendji Girac
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
20:30
The New Power Generation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Holland Baroque & London Community Gospel Choir - Gospel Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
25 jaar Toutpartout
Paradiso, Amsterdam
20:00
South African Roadtrip
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruel
Melkweg, Amsterdam
19:30
Young Dolph & Key Glock
Melkweg, Amsterdam
19:30
Trance
Melkweg, Amsterdam
19:00
Coma
Melkweg, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Luxor Live, Arnhem
15:00
Alma & Het Vliegende Paard
Lux, Nijmegen
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Marco Mengoni
La Madeleine, Brussel
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dawn Landes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Energiehuis, Dordrecht
Son Mieux
Doornroosje, Nijmegen
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of The Dubliners
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fulco
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Zwoel: Darlyn / Sam & Julia
Cinetol, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Gregory Page
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 05 december 2019
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Willemeen, Arnhem
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Whispering Sons
Vera, Groningen
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Skillet
Rockhal, Esch zur Alzette
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
South African Roadtrip
Parktheater, Eindhoven
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
19:30
Montis, Goudsmit en Directie
Paradiso, Amsterdam
Supersister Projekt
Musis, Arnhem
SX
Mezz, Breda
20:00
Quantic
Melkweg, Amsterdam
The Stranglers
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
Grandmaster Flash
Luxor Live, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Adriaan Van Den Hoof
Kursaal Oostende, Oostende