Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Mezz
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
23:30
Paradiso
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
C.C. Deurne
Deurne
Wilminktheater
Enschede
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Geert Teis
Stadskanaal
DeMess
Naarden
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Klooster
Woerden
Meervaart
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
18:45
Little Devil
Tilburg
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Maassilo
Rotterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Vera
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
De Bosuil
Weert
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Patronaat
Haarlem
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Bibelot
Dordrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. De tippe
Vledder
Luxor Live
Arnhem
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
De Zwerver
Oostende
Willemeen
Arnhem
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
donderdag 05 december 2019
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
SX
Mezz, Breda
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
Whispering Sons
Vera, Groningen
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. Deurne, Deurne
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Danny Vera - Pressure makes diamonds
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater De Boerderij, Huizen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Diligentia, Den Haag
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Het Klooster, Woerden
Lebbis - De Ervaring
Meervaart, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob de Nijs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Maagd, Bergen op Zoom
Lavinia Meijer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Mathilde Santing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
18:45
Exciter + Asomvel + Martyr
Little Devil, Tilburg
19:00
Not the Rolling Stones
Kursaal Oostende, Oostende
19:00
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
19:00
F.I. / Jordymoney / MC Lost
Melkweg, Amsterdam
19:30
Davina Michelle Skyward Clubtour
Maassilo, Rotterdam
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Heidevolk
Paard, Den Haag
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
Marillion
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
Sacred Reich
Gebr. De Nobel, Leiden
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Morrissey Indeed
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Kampanje, Den Helder
Son Mieux
Patronaat, Haarlem
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Partizanen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
20:00
Cello Octet / Korzo producties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Maria Emilia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pene Corrida
Poppodium Volt, Sittard
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
Mark Lanegan
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Laïs
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:00
JB Meijers - Deltaboy
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Buster Shuffle
Iduna, Drachten
20:00
Brutality will Prevail +Dagger Threat + MASS WORSHIP
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Mythe, Goes
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
SX
De Zwerver, Oostende
GOLD + NASQUAMA
Willemeen, Arnhem
20:00
Helix Trio & Friends
Van Houtenkerk, Weesp