Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Janskerk
Utrecht
14:00
Café De Stad Utrecht
Utrecht
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Concordia
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Conversatorium Maastricht
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
De Helling
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Eureka
Zwolle
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Sint Catharinakerk
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Bootstraat
Hasselt
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
19:30
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
DE Studio
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
zondag 08 december 2019
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Clement Peerens
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Denzel Curry
013, Tilburg
19:00
Trance
Little Devil, Tilburg
20:30
Maria Mendes & John Beasley
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Against The Current
De Helling, Utrecht
16:00
Monk, Škorić and Monk, Anticlan & What The Cat Dragged In
dB's, Utrecht
15:00
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Janskerk, Utrecht
14:00
Robin Kester / Tim Easton
Café De Stad Utrecht, Utrecht
15:00
Crazy Cadillac
CHV Noordkade, Veghel
15:00
South African Roadtrip
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:00
Jan Rot - O Ja!
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Nona
Hedon, Zwolle
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 09 december 2019
Gong / Steve Hillage Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Plàsi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister Van Enthousiasme (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
19:00
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
20:00
Stephan Eicher
Koninklijk Circus, Brussel
20:45
Simon Kempston
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Parktheater, Eindhoven
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Wilminktheater, Enschede
Lavalu - Midair
Theater Concordia, Enschede
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Joep Beving
Conversatorium Maastricht, Maastricht
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Boris
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Sonic Dawn
Eureka, Zwolle
11:00
Loes van Schothorst / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 10 december 2019
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra - Casablanca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Ari Lennox
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Rhiannon Giddens
De Duif, Amsterdam
20:15
Marlijn Weerdenburg En Gasten - Marlijn zingt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
Midland
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hobo Johnson & The Lovemakers
Melkweg, Amsterdam
Alter Bridge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Hot Chip
Trix, Antwerpen
South African Roadtrip
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sofi Tukker
Botanique, Brussel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Joep Beving
Sint Catharinakerk , Eindhoven
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Abyssinians
De Oosterpoort, Groningen
Max & Iggor Cavalera
Bootstraat, Hasselt
21:30
terwijl de kater sliep
Cacaofabriek, Helmond
20:00
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Carlton Jumel Smith
Merleyn, Nijmegen
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Agnietenhof, Tiel
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Dominicanenklooster, Zwolle
woensdag 11 december 2019
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
C.C. De Werf, Aalst
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
19:30
U.D.O.
P60, Amstelveen
22:00
Chynna
Paradiso, Amsterdam
20:30
Doka Live | LatinLovers + DJ TIEN SON
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradiso, Amsterdam
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Holland
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Yung Mavu
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Melkweg, Amsterdam
Bishop Briggs
Melkweg, Amsterdam
20:00
Weval
DE Studio, Antwerpen
19:30
J.I.D.
Trix, Antwerpen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn