Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het Wennekerpand
Schiedam
14:30
Theater De Winsinghhof
Roden
14:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
14:30
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
013
Tilburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Engelse Kerk
Amsterdam
15:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Eureka
Zwolle
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Theater Floralis
Lisse
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Theater Concordia
Enschede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Conversatorium Maastricht
Maastricht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Dominicanenklooster
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Orpheus
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Duif
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Bootstraat
Hasselt
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Sint Catharinakerk
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Orpheus
Apeldoorn
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:30
Hofman
Utrecht
19:30
P60
Amstelveen
Vera
Groningen
20:00
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Paard
Den Haag
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
zondag 08 december 2019
19:00
Fat White Family
Melkweg, Amsterdam
15:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Het Wennekerpand, Schiedam
14:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Winsinghhof, Roden
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
14:30
Di Gojim
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
Denzel Curry
013, Tilburg
19:30
De Dijk
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Daan Boom - De Eerste
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
15:00
Crazy Cadillac
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Clement Peerens
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Choker
Paradiso, Amsterdam
16:00
Camiel Boomsma
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Buster Shuffle
Podium 't Beest, Goes
20:00
Balkankoor Slavuj
Engelse Kerk, Amsterdam
15:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
AJR
Melkweg, Amsterdam
20:15
Against The Current
De Helling, Utrecht
maandag 09 december 2019
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tino Martin
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
The Sonic Dawn
Eureka, Zwolle
20:00
Stephan Eicher
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Floralis, Lisse
20:45
Simon Kempston
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Plàsi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - De Minister Van Enthousiasme (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
11:00
Loes van Schothorst / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Lavalu - Midair
Theater Concordia, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Conversatorium Maastricht, Maastricht
19:00
Guy Sebastian
Melkweg, Amsterdam
Gong / Steve Hillage Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Wilminktheater, Enschede
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Boris
De Helling, Utrecht
dinsdag 10 december 2019
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
20:00
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
Schouwburg Hengelo, Hengelo
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Dominicanenklooster, Zwolle
20:30
The Abyssinians
De Oosterpoort, Groningen
21:30
terwijl de kater sliep
Cacaofabriek, Helmond
South African Roadtrip
Orpheus, Apeldoorn
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sofi Tukker
Botanique, Brussel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Fulcotheater, IJsselstein
Rhiannon Giddens
De Duif, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
Midland
Melkweg, Amsterdam
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
Max & Iggor Cavalera
Bootstraat, Hasselt
20:15
Marlijn Weerdenburg En Gasten - Marlijn zingt
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Joep Beving
Sint Catharinakerk , Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Hot Chip
Trix, Antwerpen
19:00
Hobo Johnson & The Lovemakers
Melkweg, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra - Casablanca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Carlton Jumel Smith
Merleyn, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Ari Lennox
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
Alter Bridge
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 11 december 2019
19:30
Yung Mavu
Melkweg, Amsterdam
20:00
Weval
DE Studio, Antwerpen
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
19:30
U.D.O.
P60, Amstelveen
Trupa Trupa
Vera, Groningen
20:00
Trijntje Oosterhuis
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
Tino Martin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Magic Of Santana
Boerderij, Zoetermeer
19:00
The Iron Maidens
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
20:30
The Abyssinians
Paard, Den Haag
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:30
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
South African Roadtrip
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen