Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Hofman
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
Vera
Groningen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
18:00
Ahoy
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. De Mol
Lier
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Cultura
Ede
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Domijnen
Sittard
20:15
De Helling
Utrecht
De Hofnar
Aalten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Den heuvel
Alphen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
EKKO
Utrecht
00:00
Energiehuis
Dordrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
GC 't Heilaar
Beerse
woensdag 11 december 2019
19:45
Davina Michelle Skyward Clubtour
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
19:30
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
19:30
Pro-Pain
Iduna, Drachten
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Maxime Le Forestier
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Les Innocents
La Madeleine, Brussel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
19:30
Yung Mavu
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Melkweg, Amsterdam
Bishop Briggs
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kaleidobolt
Merleyn, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
20:30
Joep Beving
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
19:30
U.D.O.
P60, Amstelveen
20:30
The Abyssinians
Paard, Den Haag
22:00
Chynna
Paradiso, Amsterdam
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
21:00
Memphis May Fire
Patronaat, Haarlem
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Holland
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tino Martin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Matt Schofield
Spirit of 66, Verviers
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Henk Poort en de Helden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
South African Roadtrip
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Veste, Delft
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Lebbis - De Ervaring
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Andrew Combs
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
J.I.D.
Trix, Antwerpen
Trupa Trupa
Vera, Groningen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Daan Boom - De Eerste
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Liam O'Maonlai en Peter O'Toole
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
donderdag 12 december 2019
Skillet
013, Tilburg
Sonata Arctica
013, Tilburg
20:00
Madness / Mr. Wallace
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Agnietenhof, Tiel
18:00
Christian Farla
Ahoy, Rotterdam
Sugar Candy Mountain
Altstadt, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
20:30
Noah Guthrie / St. Solaire
Bibelot, Dordrecht
20:30
Rembrandt Frerichs Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Laïs
C.C. De Mol, Lier
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten
Comedy Club Haug, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Yora Rienstra - UP
Cultura, Ede
20:00
The New Roses
De Bosuil, Weert
20:00
Dutch Eagles
De Domijnen, Sittard
20:15
Morrissey Indeed
De Helling, Utrecht
Rayen Panday - Trigger
De Hofnar, Aalten
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bo Saris
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
20:15
Snelle
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Hiphop Saved My Life
EKKO, Utrecht
00:00
Tangarine - Uiteen
Energiehuis, Dordrecht
The Analogues
Flint, Amersfoort
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
Fulcotheater, IJsselstein
Maaike Ouboter
GC 't Heilaar, Beerse