Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
20:30
Grenswerk
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Door
Dordrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Cacaofabriek
Helmond
C.C. `t Schaliken
Herentals
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
16:00
AFAS Live
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
13:30
Poortershoes
Groningen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Perron-3
Rosmalen
11:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
Studio A12
Bunnik
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Odeon
Alkmaar
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
Wilminktheater
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Wennekerpand
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Dok6
Panningen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Domijnen
Sittard
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
zaterdag 05 januari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
20:30
Vandenberg's Moonkings
Grenswerk, Venlo
Rob de Nijs - Niet voor het laatst
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Rotatie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Knight of the Guitar II
Doornroosje, Nijmegen
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Speeldoos, Vught
20:30
Percossa - BAM!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Kleine Willem, Enschede
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
20:00
Genesis Project
Cacaofabriek, Helmond
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. `t Schaliken, Herentals
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Orgel Vreten
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:30
Mandala Tribe / Mo van der Does Quartet / Tineke Postma
Bimhuis, Amsterdam
This Is Jackson - Thriller
Bibelot, Dordrecht
16:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
13:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
zondag 06 januari 2019
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
maandag 07 januari 2019
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 08 januari 2019
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
woensdag 09 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer