Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
15:30
Sint Petrusbasiliek
Boxtel
Spant!
Bussum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
StudioGonz
Gouda
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
VelvetMusic Leiden
Leiden
20:30
Vera
Groningen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Café de Cactus
Hengelo
16:00
Café De Gouwe
Oegstgeest
Café Wilhelmina
Eindhoven
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
Dassenakker Live
Houten
De Bosuil
Weert
De Harmonie
Edam
13:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Dorpskerk
Abcoude
14:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
15:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
14:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:30
NiXenMeer
Enschede
19:15
Paard
Den Haag
15:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
14:30
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Cardo
Groesbeek
14:30
Theater Dakota
Den Haag
zaterdag 11 februari 2017
King of the World
Paard, Den Haag
20:00
Winter Wooferland
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yuri Honing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:30
James Mcmurtry
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
Jeroen van der Boom
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
André Kuijpers / Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
FABELHAFT
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Odeon, Zwolle
15:30
Nederlands Kamerkoor
Sint Petrusbasiliek, Boxtel
Paul de Munnik
Spant!, Bussum
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Still Blue
StudioGonz, Gouda
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Back to the Country - Part 6
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Artvark Saxophone Quartet / Ntjam Rosie
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Mythe, Goes
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater De Omval, Diemen
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Speeldoos, Baarn
The Dutch Eagles
Theater De Veste, Delft
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tangarine
Theater Hofpoort, Coevorden
Eef van Breen - Chapman
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Flos Campi
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Homeboy Sandman / Open Mike Eagle
TivoliVredenburg, Utrecht
The Como Mamas
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Paint
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Martyn Joseph
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Wooden Sky
V11, Rotterdam
Matt Winson
VelvetMusic Leiden, Leiden
20:30
Komatsu / Orange Goblin
Vera, Groningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
O'G3NE
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Magnapop
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Rogier Pelgrim
Willemeen, Arnhem
21:00
St. Tropez
Xinix, Nieuwendijk
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 12 februari 2017
19:00
ThunderCrow
Altstadt, Eindhoven
16:00
The Dynaflow / John Burki
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Popa Chubby
Burgerweeshuis, Deventer
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
16:00
Trash bluesrockband
Café De Gouwe, Oegstgeest
Hans Hannemann
Café Wilhelmina, Eindhoven
16:00
Philippe Elan
Concerto, Amsterdam
15:00
The Wieners
Dassenakker Live, Houten
Uriah Heep
De Bosuil, Weert
Rivers
De Harmonie, Edam
13:30
Ineke Herstel / Maria Bayley
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Catrin Finch & Seckou Keita
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Prometheus Trio
Dorpskerk, Abcoude
14:00
Dilana Smith
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Magnapop
EKKO, Utrecht
15:15
Blaas Of Glory
Hedon, Zwolle
20:00
Galleons / Gold Celeste / Zonder Grond
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
King King
Luxor Live, Arnhem
15:00
Guus Tangelder Bigband
Luxor Live, Arnhem
Four Year Strong
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jeroen Haamers and the Zorchmen + Trio Gringo + The Devils - try
Mezz, Breda
16:30
Wanthanee
Mezz, Breda
14:30
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
50 jaar Pet Sounds - Tribute To The Beach Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Big Fun Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:30
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
19:15
Perfect
Paard, Den Haag
15:30
Freddy / Het Zwanenkoor / Janne Schra / Lucky Fonz III / Roxeanne Haze
Paradiso, Amsterdam
20:00
Henk & Melle
Patronaat, Haarlem
14:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
20:00
Maud Mulder / Sandra Dijkstra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Spinvis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater aan de Schie, Schiedam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Cardo, Groesbeek
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag