Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Flux
Zaandam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theaterpand Weesp
Weesp
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
De Piek
Vlissingen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
De Helling
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
22:00
Little Devil
Tilburg
21:00
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Idea
Soest
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Bar
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Spil
Roeselare
Hoftheater
Raalte
C.C. Stroud
Putten
20:30
Groene Engel
Oss
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
13:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Neushoorn
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Martinikerk
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
So What!
Gouda
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Evenementenhal Gorinchem
Gorinchem
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Atak
Enschede
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
donderdag 20 oktober 2016
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 21 oktober 2016
21:00
The Elementary Penguins
Hedon, Zwolle
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Saybia
Hedon, Zwolle
20:00
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Stuart McCallum
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schuur, Zevenbergen
Fleddy Melculy / Flip en de Noormannen
De Flux, Zaandam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater De Storm, Winterswijk
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Theaterpand Weesp, Weesp
Wilfried de Jong & Bruut!
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Theater De Leest, Waalwijk
Bettie Serveert
De Piek, Vlissingen
20:30
Glowtober: Met O.a. Ray Fuego & Anbu Nevlo
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
van Beresteyn, Veendam
21:00
Pierre et les Optimistes
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Christian Death / Whispers In The Shadow
De Helling, Utrecht
20:30
Lola Colt
EKKO, Utrecht
20:30
Sara Paixão - Authentieke fado uit Lissabon
RASA, Utrecht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Werftheater, Utrecht
20:00
Negura Bunget
dB's, Utrecht
Fun Lovin' Criminals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dance Classic XXL
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Markant Uden, Uden
20:00
All Points North / Heavy Hoempa / Wolfpack
De Pul, Uden
22:00
Alunah
Little Devil, Tilburg
21:00
My Generation: Beans And Fatback
013, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Philippe Geubels
Agnietenhof, Tiel
21:30
Lance Canales
Porgy en Bess, Terneuzen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Spot
Theater Idea, Soest
21:00
Peter Pan Speedrock
Het Bolwerk, Sneek
De Kift / Rats on Rafts
Bar, Rotterdam
21:00
Hollis Brown + Amanda Pearcy
V11, Rotterdam
20:00
STUFF.
BIRD, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
De Spil, Roeselare
Welkom bij de Fresku show
Hoftheater, Raalte
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. Stroud, Putten
20:30
Sabrina Starke The dreamers Tour
Groene Engel, Oss
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Indian Askin
Muziekcoöperatie, Meppel
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Veur Theater, Leidschendam
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Model Depose
Gebr. De Nobel, Leiden
Into The Void
Neushoorn, Leeuwarden
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jan Akkerman
Duycker, Hoofddorp
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The LSB Experience
Vorstin, Hilversum
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Shagging Ponies
Vorstin, Hilversum
20:30
Matt Andersen & The Bona Fide
Metropool, Hengelo
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Posthuis Theater, Heerenveen
23:00
Rocketfuel
Patronaat, Haarlem
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Patronaat, Haarlem
20:00
St. Tropez
Patronaat, Haarlem
Symphonic Metal Nights Part II ft. Tarja Turunen
Patronaat, Haarlem
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Blanck Mass + support
Vera, Groningen
20:30
Carminho
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Pieter Jan Leusink/Matthäus Passion
Martinikerk, Groningen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Born From Pain / Mindwar
So What!, Gouda
20:30
Blues Dog
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Pand, Gorinchem
Stackhouse
Evenementenhal Gorinchem, Gorinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Jimmy LaFave
Atak, Enschede
20:30
Jan Vayne / Petra Berger - Closer Than Ever
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mozes and the Firstborn
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Mulligan Brothers
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Zuco 103
Effenaar, Eindhoven
19:15
Monolord + Limb + Bark + Zaum + Earthship
Dynamo, Eindhoven
20:00
Lenette van Dongen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ian Siegal
Iduna, Drachten
20:30
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Slim Cessna's Auto Club
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Tim Knol - Lost & Found
Diligentia, Den Haag
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
André Manuel - De Onzen
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Cabarestafette
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sophia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lyenn
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Grimmsons / Partisan / Tangled Horns
Mezz, Breda
20:00
Diggy Dex
Mezz, Breda
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
T-Monium met o.a. MagnaCult
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jochen Otten
Schaffelaartheater, Barneveld