Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Markant Uden
Uden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Nederland Drie
Wateringen
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
Stathe
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Café de Herberg
Ommen
Mezz
Breda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Winston
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Boerderij
Zoetermeer
Spant!
Bussum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Walhalla
Deventer
Annabel
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
Flint
Amersfoort
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
21:00
Mezz
Breda
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Lux
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
Posttheater
Arnhem
20:00
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
De Flux
Zaandam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Paradiso
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Metropool
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
C.C. De Brouckere
Torhout
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Effenaar
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
donderdag 28 april 2016
20:30
The Drive By Vendettas
Paard, Den Haag
20:00
The Legendary Shack Shakers
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
The Lumineers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
20:00
Trixie Whitley
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Ura
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
VanVelzen & The Hibby GB’s
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Venice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
vrijdag 29 april 2016
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
20:00
80's + More presents: Joy Division Undercover
Baroeg, Rotterdam
20:00
Abba Gold
Paard, Den Haag
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:15
Allen Stone
Doornroosje, Nijmegen
20:30
An Evening With Knives
Café de Herberg, Ommen
Arno
Mezz, Breda
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Bettye Lavette - UITVERKOCHT
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
In The Woods, Lage Vuursche
20:00
Boudewijn de Groot
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Brigitte Kaandorp & Metropole Orkest - Metropole volgens Kaandorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Circle Percussion - Bang! That Drum
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Con-Fusion
Groene Engel, Oss
21:00
Contradiction: Helm Op / the Peterlees / I See Giants
Winston, Amsterdam
17:00
Corb Lund
Concerto, Amsterdam
Country Café - It's Jukebox Time
Theater De Kolk, Assen
Damian Wilson Band
Boerderij, Zoetermeer
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Daniel Lohues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Dok6, Panningen
20:30
Dave McGraw & Mandy Fer
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Hedon, Zwolle
20:00
De Dood / Jeremiah
Walhalla, Deventer
De Jeugd Van Tegenwoordig
Annabel, Rotterdam
20:30
Deadly Alliance / Desolate Fields / The Shiva Hypothesis
Metropool, Hengelo
Di-rect
Luxor Live, Arnhem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
23:00
DJ Jazzy Jeff / Dj Leroy Rey / Soulclap
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
DJ Mass / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Edsilia Rombley - Mama Sings
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eliades Ochoa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Gare Du Nord
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
21:00
Grandview Avenue - EP presentatie
Mezz, Breda
Guus Meeuwis - Morgen
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:30
Heather Peace
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan Akkerman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Jet Black Pearl / Lars en Roos / Luuk Wojcik & De Geluiden / The Cool
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Laura Gibson
Lux, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Manic Street Preachers
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
22:00
Mothership / Wo Fat
Merleyn, Nijmegen
20:00
Motorpsycho
Het Depot, Leuven
20:30
Ought
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Peter Pan Speedrock + Wolftone
Vera, Groningen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Phil Campbell's All Starr Band
013, Tilburg
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Pusha T
Paradiso, Amsterdam
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rocket 75
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Rootsriders Bob Marley
Metropool, Hengelo
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Southern Culture On The Skids
Patronaat, Haarlem
Stef Bos
C.C. De Brouckere, Torhout
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Sunday Sun
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Cavern
Cul de Sac, Tilburg
The Doors in Concert - Celebration
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Legendary Shack Shakers + Heavy Trash
Effenaar, Eindhoven
The Lumineers
Melkweg, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel