Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bootstraat
Hasselt
20:00
Botanique
Brussel
21:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
De Duif
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Dominicanenklooster
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
Parktheater
Eindhoven
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
00:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
DE Studio
Antwerpen
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Duycker
Hoofddorp
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Hofman
Utrecht
19:30
Iduna
Drachten
19:30
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
dinsdag 10 december 2019
Max & Iggor Cavalera
Bootstraat, Hasselt
20:00
Sofi Tukker
Botanique, Brussel
21:30
terwijl de kater sliep
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rhiannon Giddens
De Duif, Amsterdam
20:15
Marlijn Weerdenburg En Gasten - Marlijn zingt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Abyssinians
De Oosterpoort, Groningen
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Dominicanenklooster, Zwolle
Soulcrusher: Jo Quail / Mono
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
Midland
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hobo Johnson & The Lovemakers
Melkweg, Amsterdam
20:30
Carlton Jumel Smith
Merleyn, Nijmegen
South African Roadtrip
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Orpheus, Apeldoorn
00:00
Yora Rienstra - UP
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ellen ten Damme & The Magpie Orchestra - Casablanca
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
THE ELVIS CONCERT 2019 - Elvis' Greatest Hits at Christmas! - Dwight I
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Joep Beving
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Melanie
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Ari Lennox
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Hot Chip
Trix, Antwerpen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Wilminktheater, Enschede
woensdag 11 december 2019
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Analogues
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Trijntje Oosterhuis
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
20:00
Carlton Jumel Smith
BIRD, Rotterdam
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
The Magic Of Santana
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Edson Da Graça - Wakker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
00:00
Jan Beuving - Rotatie
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Sean McLoughlin (UK)
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Kommil Foo - Oogst
Cultura, Ede
20:00
Ian Clement
De Bosuil, Weert
20:15
Minoux - Moeder mag niet dood
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Ramses leeft! - Het Metropole Orkest, William Spaaij, Lucas Hamming
De Maaspoort, Venlo
20:15
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
De Meerpaal, Dronten
20:15
3J'S - Acoustic Christmas
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Weval
DE Studio, Antwerpen
20:30
Doka Live | LatinLovers + DJ TIEN SON
Doka - Volkshotel, Amsterdam
19:45
Davina Michelle Skyward Clubtour
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Exploited
Duycker, Hoofddorp
19:30
Stray From the Path
Dynamo, Eindhoven
20:15
Hehobros
Flint, Amersfoort
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Goudse Schouwburg, Gouda
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
19:30
Pro-Pain
Iduna, Drachten
19:30
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Maxime Le Forestier
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Les Innocents
La Madeleine, Brussel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Markant Uden, Uden
19:30
Yung Mavu
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Melkweg, Amsterdam
Bishop Briggs
Melkweg, Amsterdam
22:00
Kaleidobolt
Merleyn, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Munttheater, Weert
20:30
Joep Beving
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
19:30
U.D.O.
P60, Amstelveen
20:30
The Abyssinians
Paard, Den Haag
22:00
Chynna
Paradiso, Amsterdam
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Parktheater, Eindhoven
21:00
Memphis May Fire
Patronaat, Haarlem
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Holland
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tino Martin
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sara Kroos - Verte
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Matt Schofield
Spirit of 66, Verviers
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem