Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Mezz
Breda
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rietveld Theater
Delft
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Singer Theater
Laren
21:00
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
18:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Koningsduin
Castricum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
21:00
Xinix
Nieuwendijk
19:45
't Ukien
Kampen
23:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Baroeg
Rotterdam
23:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
vrijdag 13 december 2019
Hartman
Mezz, Breda
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
Night Fever - The very best of he Bee Gees
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Downtown Decatur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Liam O'Maonlai & Peter O'Toole
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Kid Harlequin / My Propane
P3, Purmerend
21:00
Rick de Leeuw
P60, Amstelveen
20:30
Kayamata
Paard, Den Haag
Tape Toy
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Angel Haze
Paradiso, Amsterdam
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paradox, Tilburg
20:00
Gilbert O'Sullivan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
21:00
Vannstein
Podium 't Beest, Goes
Rayen Panday - Trigger
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:00
Hard2get XL
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Prinsenhof, Best
20:30
Impala Ray
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rietveld Theater, Delft
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lisa Loïs sings: Adele
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Waylon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
Mart Hillen In Concert
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Venray, Venray
20:30
PAX the humanoid
Simplon, Groningen
20:00
Bummy Boys
Simplon, Groningen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
21:00
Het Gezelschap
So What!, Gouda
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Spant!, Bussum
De Patrizanen - Het leven an sich
Spant!, Bussum
20:30
Jacques Stotzem
Spirit of 66, Verviers
20:15
Dutch Eagles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
South African Roadtrip
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:30
VanWyck - An Average Woman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Verte
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
18:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Omval, Diemen
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Lavalu - Midair
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Nederpop All Stars
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
JB Meijers - Deltaboy
Theater Koningsduin, Castricum
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater PePijn, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Son Mieux
TivoliVredenburg, Utrecht
Insomnium / The Black Dahlia Murder
Trix, Antwerpen
20:30
Zuco 103
Vera, Groningen
20:00
Jan Akkerman
Vorstin, Hilversum
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Flat Earth Society
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
21:00
Guy Verlinde
Xinix, Nieuwendijk
zaterdag 14 december 2019
19:45
Top 2000 Live!
't Ukien, Kampen
23:00
Subquake
013, Tilburg
Last In Line
013, Tilburg
20:00
De Kast
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Agnietenhof, Tiel
20:30
Enge Buren - BASTA!
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bløf
Ahoy, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Uitbraak Reunie 3.0
Baroeg, Rotterdam
23:00
Hristo Goleminov
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Avishai Cohen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel