Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Amsterdam
Cafe de Doelen
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Brandstof
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
20:00
013
Tilburg
’t VlechtTheater
Noordwolde
19:30
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Vera
Groningen
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Singer Theater
Laren
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Poppodium Volt
Sittard
14:00
PopEi
Eindhoven
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Perron-3
Rosmalen
Parktheater
Eindhoven
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
New Café Image
Assen
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
22:45
Mezz
Breda
22:30
Metropool Enschede
Enschede
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
vrijdag 08 maart 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Concertgebouw, Amsterdam
Remy van Kesteren
Cafe de Doelen, Amsterdam
20:00
Whispering Sons
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Mike Plume
Cacaofabriek, Helmond
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
BREStheater, Brielle
20:00
Club 3voor12 Dordrecht
Brandstof, Dordrecht
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Dochters Van Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
21:00
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
Vida
Altstadt, Eindhoven
20:00
Kenny B
013, Tilburg
zaterdag 09 maart 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
van Beresteyn, Veendam
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
20:00
Teske
Simplon, Groningen
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
21:00
Limp Business
Poppodium Volt, Sittard
14:00
The GO WILD!
PopEi, Eindhoven
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
23:30
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Untold Stories
New Café Image, Assen
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Tania Kross - Carmen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
LIVE: ZZ Top, tribute by ZZ Pop
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
22:45
TRIBE
Mezz, Breda
22:30
Bizzey
Metropool Enschede, Enschede
Raymond van het Groenewoud
Metropool, Hengelo
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Kamelot
Melkweg, Amsterdam
SWMRS
Melkweg, Amsterdam
18:30
The Lazys
Melkweg, Amsterdam
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam