Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paard
Den Haag
21:00
Hedon
Zwolle
Theater Zinin
Nijverdal
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater Idea
Soest
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Simplon
Groningen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De Flux
Zaandam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Musis
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Aan de Slinger
Houten
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Schaffelaartheater
Barneveld
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
dB's
Utrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
22:30
Metropool Enschede
Enschede
Botanique
Brussel
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
20:00
Paard
Den Haag
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
De Kleine Willem
Enschede
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
De Boodschap
Rijen
Diligentia
Den Haag
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Klein Theater
Dinxperlo
Flint
Amersfoort
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Vera
Groningen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Merleyn
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater De Veste
Delft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater Ludens
Voorburg
Posttheater
Arnhem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
013
Tilburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
23:45
Melkweg
Amsterdam
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
’t VlechtTheater
Noordwolde
20:00
P3
Purmerend
20:30
Luxor Live
Arnhem
vrijdag 08 maart 2019
The Overslept
Paard, Den Haag
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Tragedy
De Bosuil, Weert
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
Vida
Altstadt, Eindhoven
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Whispering Sons
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
zaterdag 09 maart 2019
23:00
Nachtparlement invites Stranger // Nur Jaber // Mango
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
3J'S
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
19:00
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
22:30
Bizzey
Metropool Enschede, Enschede
Boy Harsher
Botanique, Brussel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
21:00
Classsh
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fleetwood Mac tribute
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Focus
De Peppel, Zeist
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
23:00
Jacin Trill / Jiri11
Luxor Live, Arnhem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
20:30
Jane Bunnett's MAQUEQUE
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
20:15
Jennie Lena
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kunstgreep, Oostzaan
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kamelot
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
20:30
Kubilay Kaya
Luxor Live, Arnhem