Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Botanique
Brussel
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
013
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
013
Tilburg
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
New Café Image
Assen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Zwerver
Oostende
Altstadt
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:15
CHV Noordkade
Veghel
22:30
Metropool Enschede
Enschede
22:45
Mezz
Breda
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Paradiso
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
00:00
Hoftheater
Raalte
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Munttheater
Weert
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Edam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
10:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
DNK
Assen
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater De Kik
Elst
15:00
Simplon
Groningen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
15:30
De Flux
Zaandam
zaterdag 09 maart 2019
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lifesigns & Dilemma
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Chassé Theater, Breda
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Teske
Simplon, Groningen
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
20:00
Ten Years After
Iduna, Drachten
Boy Harsher
Botanique, Brussel
20:00
Marta Topferova / Milokraj
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: bFAKE [ZA] + Destructive Penguins
LOLA050, Groningen
20:00
Moonyard
De Bosuil, Weert
20:15
Jennie Lena
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
Metropool, Hengelo
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:30
3J'S
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
PEER
't Ukien, Kampen
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Jane Bunnett's MAQUEQUE
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kubilay Kaya
Luxor Live, Arnhem
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
21:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
21:00
Classsh
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Untold Stories
New Café Image, Assen
21:00
Limp Business
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Focus
De Peppel, Zeist
21:00
Piet De Praitere / Karel De Rijcke
De Zwerver, Oostende
Le Villejuif Underground
Altstadt, Eindhoven
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: ZZ Top, tribute by ZZ Pop
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel
22:30
Bizzey
Metropool Enschede, Enschede
22:45
TRIBE
Mezz, Breda
23:00
Jacin Trill / Jiri11
Luxor Live, Arnhem
23:00
Nachtparlement invites Stranger // Nur Jaber // Mango
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
zondag 10 maart 2019
Blue Planet II Live in concert
Paleis 12, Brussel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Hoftheater, Raalte
Tania Kross - Carmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Munttheater, Weert
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Space Age Travellers
De Harmonie, Edam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Carlijn Bouten
Paradiso, Amsterdam
12:00
James Oesi
DNK, Assen
15:00
ORPHEO Concert - Evgeny Konnov
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Kik, Elst
15:00
Wouter Hamel
Simplon, Groningen
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Wildstreet + L.A. Cobra + Strÿkenine + Superhorror @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
15:00
ENSEMBLE EXTRA ORDINAIR
De Perifeer, Deventer
15:00
These People
PopEi, Eindhoven
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
H.B.Stroll
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
15:30
Genesis Project
De Flux, Zaandam