Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concertgebouw
Amsterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Bosuil
Weert
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:15
CHV Noordkade
Veghel
00:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:15
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Boodschap
Rijen
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
00:00
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
’t VlechtTheater
Noordwolde
Merleyn
Nijmegen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:30
't Ukien
Kampen
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
De Reggehof
Goor
00:00
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
22:30
Metropool Enschede
Enschede
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 08 maart 2019
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Concertgebouw, Amsterdam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De dag dat ik Robert Long ontmoette
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
22:15
prodigy XL
Max, Alphen aan den Rijn
20:30
Maaike Ouboter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Lit / John de Bever / Wolter Kroes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 09 maart 2019
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lifesigns & Dilemma
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
21:00
Focus
De Peppel, Zeist
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Moonyard
De Bosuil, Weert
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
van Beresteyn, Veendam
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yann Tiersen in concert (extra show)
013, Tilburg
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Limp Business
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Piet De Praitere / Karel De Rijcke
De Zwerver, Oostende
20:00
Fleetwood Mac tribute
Kursaal Oostende, Oostende
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Indian Askin
Merleyn, Nijmegen
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Fortunate Sons
De Spot, Middelburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
20:30
PEER
't Ukien, Kampen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
Raymond van het Groenewoud
Metropool, Hengelo
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
22:00
LIVE: ZZ Top, tribute by ZZ Pop
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Live at LOLA: bFAKE [ZA] + Destructive Penguins
LOLA050, Groningen
20:00
Teske
Simplon, Groningen
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
22:30
Bizzey
Metropool Enschede, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
00:00
Tania Kross - Carmen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Le Villejuif Underground
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven