Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Hedon
Zwolle
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Het Veur Theater
Leidschendam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kruisherenkapel
Uden
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Manifesto
Hoorn
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
00:00
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
OCCII
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Vlieland
Vlieland
Q-Factory
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Theater Sneek
Sneek
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
BIRD
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
donderdag 14 maart 2019
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
3J'S
Hedon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Lakshmi - Adem
Jan van Besouw, Goirle
20:30
The Dutch Eagles
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Kruisherenkapel, Uden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Broken Brass Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Live Stage Marnix, Bennekom
20:00
Live at LOLA: Trophy Jump [CRO] Final Impact [DE] Zuna [NL]
LOLA050, Groningen
20:15
De Kift
Luxor Live, Arnhem
20:00
Kris Delmhorst
Luxor Live, Arnhem
20:00
John Coghlan's Quo
Manifesto, Hoorn
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paris
Melkweg, Amsterdam
20:00
Kabaka Pyramid
Melkweg, Amsterdam
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
22:00
The Cool Quest
Merleyn, Nijmegen
20:30
Anne Soldaat & Yorick Van Norden: Unsung Heroes Too
Metropool, Hengelo
00:00
The Bootleg Sixties
Munttheater, Weert
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Musis, Arnhem
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Ten Years After
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Heldon
OCCII, Amsterdam
20:30
August / Steve French
Paard, Den Haag
CUT_
Paard, Den Haag
20:30
Wallace Coleman
Paco Plumtrek, Almelo
22:00
Savage Beat
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nielson
Paradiso, Amsterdam
19:30
Meg Mac
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Toontje Lager
Patronaat, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Q-Factory, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Fleetwood Mac - The Incredible Story
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Urban Myth - Celia!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadstheater Arnhem, Arnhem
21:00
Frank Carillo and the Bandoleros
Statenzaal, Zwolle
21:00
Frank Carillo
Statenzaal, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater Aan de Slinger, Houten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Hein
Theater De Boerderij, Huizen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Paul de Munnik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
The Blaze
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Tommy Emmanuel/Simo
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
How to Dress Well
Trix, Antwerpen
21:00
ARXX & Manon Meurt
V11, Rotterdam
21:00
Papercuts / Steve Gunn
Vera, Groningen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
Siberian Oxygen / Wouter Maryne
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
vrijdag 15 maart 2019
Pendulum (verplaatst)
013, Tilburg
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
Dave Matthews Band
AFAS Live, Amsterdam
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Anemone / Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Romy Monteiro
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Mark Foggo
Bibelot, Dordrecht
20:30
Coppersky
Bibelot, Dordrecht
20:30
Rein de Graaff trio - Alto madness
Bimhuis, Amsterdam
Nightmares on Wax
BIRD, Rotterdam
20:30
Hoodie Allen
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
RUV
Blue Collar Hotel, Eindhoven