Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Leidse Schouwburg
Leiden
Kruisherenkapel
Uden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Sneek
Sneek
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
EKKO
Utrecht
Hall Of Fame
Tilburg
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Luxor Live
Arnhem
00:00
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Manifesto
Hoorn
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
OCCII
Amsterdam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Luxor Live
Arnhem
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Meervaart
Amsterdam
Paard
Den Haag
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Paard
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Metropool
Hengelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Hedon
Zwolle
Agora Theater Druten
Druten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
23:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater de Bussel
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
donderdag 14 maart 2019
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Kruisherenkapel, Uden
Rayen Panday - Fenomeen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
19:30
Picture This
Melkweg, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Gooiland, Hilversum
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Sneek, Sneek
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Paul de Munnik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Paris
Melkweg, Amsterdam
21:00
Papercuts / Steve Gunn
Vera, Groningen
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Nielson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Murth Mossel - Pauwer
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Mozes and the Firstborn
EKKO, Utrecht
Monomyth
Hall Of Fame, Tilburg
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
19:30
Meg Mac
Paradiso, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Loreena McKennitt
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Trophy Jump [CRO] Final Impact [DE] Zuna [NL]
LOLA050, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:15
Le Mystère des Voix Bulgares / Lisa Gerrard
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:00
Lakshmi - Adem
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Kris Delmhorst
Luxor Live, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kabaka Pyramid
Melkweg, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
John Coghlan's Quo
Manifesto, Hoorn
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Wilminktheater, Enschede
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater Aan de Slinger, Houten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Indian Askin
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
How to Dress Well
Trix, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Heldon
OCCII, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Freek de Jonge - De Suppoost
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Frank Carillo and the Bandoleros
Statenzaal, Zwolle
21:00
Frank Carillo
Statenzaal, Zwolle
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Fleetwood Mac - The Incredible Story
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Dr. Jordan Institute
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
De Raggende Manne
Burgerweeshuis, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
De Kift
Luxor Live, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Podium Vlieland, Vlieland
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
CUT_
Paard, Den Haag
21:00
Crook and The Bluff
Den Heilige Cornelius, Roermond
Claudia de Breij - Nu
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Broken Brass Ensemble
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
August / Steve French
Paard, Den Haag
21:00
ARXX & Manon Meurt
V11, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Scheldetheater, Terneuzen
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Any Minute Now:Reena Riot
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Anne Soldaat & Yorick Van Norden: Unsung Heroes Too
Metropool, Hengelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Live Stage Marnix, Bennekom
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
3J'S
Hedon, Zwolle
vrijdag 15 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
20:00
Winne
Paard, Den Haag
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
23:00
Vincent van Reen
Grenswerk, Venlo
20:30
Vangrail
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Umberto Tozzi
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Two Feet
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden