Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Mahogany Hall
Edam
21:00
Rotown
Rotterdam
Metropool
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
S-Plaza
Eindhoven
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Diligentia
Den Haag
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Koningshof
Maassluis
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Weijer
Boxmeer
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Grenswerk
Venlo
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Sojo
Leuven
Theater Hof 88
Almelo
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Paterskerk (DomusDela)
Eindhoven
19:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:45
Melkweg
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
00:00
Het Trefpunt
Warmond
00:00
Den heuvel
Alphen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurkoepel Heiloo
Heiloo
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
V11
Rotterdam
00:00
Cultura
Ede
20:30
Mezz
Breda
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:15
Singer Theater
Laren
AINSI
Maastricht
20:00
Brothers
Bunnik
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
zaterdag 18 januari 2020
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
The Preacher Men - Blue
Mahogany Hall, Edam
21:00
The Howl and The Hum
Rotown, Rotterdam
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
00:00
The Amazing Stroopwafels - Hiero
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
22:00
Terug naar toen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Superstijl
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Strangers Among Bears
Little Devil, Tilburg
20:30
Strange Orange
S-Plaza, Eindhoven
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Posthuis Theater, Heerenveen
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Diligentia, Den Haag
Sara Kroos - Verte
Flint, Amersfoort
Sander van Opzeeland - De beste van allemaal
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Sam Baker
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Koningshof, Maassluis
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:00
Raymond van het Groenewoud
Cinema Walburg, Hamont-Achel
Rayen Panday - Trigger
De Weijer, Boxmeer
20:15
Queen The Music
Veluvine, Nunspeet
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Part 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
20:00
Philip Kroonenberg
De Amer, Amen
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Posttheater, Arnhem
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - Waar was ik?
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Møster!
Sojo, Leuven
Murth Mossel - #NoFilter
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Morning Wood Records showcase at LOLA: Drunktank / Oskoed Slotters / R
LOLA050, Groningen
21:00
Michael Moore Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:30
Matt Perriment
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Maschine
Effenaar, Eindhoven
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:00
Marjolijn Van Kooten - Ongestoord
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater 't Pand, Gorinchem
22:00
LIVE: Chaos Club + support
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lay Down & Listen: Maarten Vos
De Paterskerk (DomusDela), Eindhoven
19:30
Last Train
Luxor Live, Arnhem
Kurtalan Ekspres
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Agnietenhof, Tiel
20:30
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Joe Cocker
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Het Kielzog, Hoogezand
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Het Trefpunt, Warmond
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Den heuvel, Alphen
20:30
Ivo Rosbeek en de Lotgenoten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Iris Hond
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Imminence
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Hadewych Doet De Dames
Cultuurkoepel Heiloo, Heiloo
16:00
Guy Salomon Group
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
For I Am King / Two and a half Girl
V11, Rotterdam
00:00
Fay Claassen
Cultura, Ede
20:30
EZG & Friends
Mezz, Breda
20:15
Enge Buren - BASTA!
Hoftheater, Raalte
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Figi Theater, Zeist
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Dutch Eagles
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater De Veste, Delft
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:15
Dominic Seldis
Singer Theater, Laren
Do - Mijn Kleine Huis
AINSI, Maastricht
20:00
Django Wagner / Henk Dissel / John West / Rene Schuurmans / Wesley Kle
Brothers, Bunnik
20:00
Dennis Wels / Rare Ink / Van Wijnhoven
The BOX, Hilvarenbeek