Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Zaantheater
Zaandam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
DNK
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Domijnen
Sittard
Theater Ins Blau
Leiden
20:30
Paradiso
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
22:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Rotown
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Joriskerk
Venlo
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Perron-3
Rosmalen
Poppodium Volt
Sittard
21:00
013
Tilburg
00:00
Parkgebouw
Rijssen
De Schakel
Gilze
22:00
Vera
Groningen
21:30
So What!
Gouda
21:30
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Tolhuistuin
Amsterdam
Spant!
Bussum
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Het Musiater
Zevenaar
18:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Metropool Enschede
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Cultura
Ede
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
De Perifeer
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
donderdag 21 maart 2019
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Raggende Manne
Podium Victorie, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
21:00
David Nance
Vera, Groningen
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
DNK, Assen
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:15
Dan Stuart
C.C. Breughelzaal, Bree
20:00
Craig Taborn / Vijay Iyer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Charlie Winston
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Broken Brass Ensemble
Mezz, Breda
20:30
Broeder Dieleman / Wannes Cappelle
Luxor Live, Arnhem
20:00
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Belzebong / The Necromancers
Merleyn, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Anna-Rose
Paard, Den Haag
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
vrijdag 22 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Ins Blau, Leiden
20:30
Yung Internet 5 jaar
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Yentl en de Boer - Magie
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
X Raiders
Altstadt, Eindhoven
20:15
Winne
Patronaat, Haarlem
20:30
Windup Space cd-release
Mezz, Breda
22:00
Waltzburg
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
23:00
Vunzige Deuntjes Soundsystem
Luxor Live, Arnhem
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Venray, Venray
20:45
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Toontje Lager
Fluor, Amersfoort
21:00
Tiny Ruins
Rotown, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Theo Nijland - En de rest is onzin
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
The Grand East
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Fortunate Sons/ CCR Tribute
Hedon, Zwolle
20:30
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
20:00
The Daily Indie
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Cool Quest
Metropool, Hengelo
20:00
The Church of Cash
Oefenbunker, Landgraaf
The Cats in the House
Boerderij, Zoetermeer
00:00
The Bootleg Sixties
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Teitur
Joriskerk, Venlo
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sugar Boy & the Sinners
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Perron-3, Rosmalen
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Soul Live
013, Tilburg
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Parkgebouw, Rijssen
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schakel, Gilze
22:00
Screaming Females
Vera, Groningen
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
21:30
Scram C Baby
So What!, Gouda
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Spant!, Bussum
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schaffelaartheater, Barneveld
Ruben Hein
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Theater De Verwachting, Ritthem
Roo Panes
Tolhuistuin, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Spant!, Bussum
Romy Monteiro
De Harmonie, Leeuwarden
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Remy van Kesteren
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Fenomeen
Het Musiater, Zevenaar
18:00
Prognosis
Effenaar, Eindhoven
18:00
Poppy Ajudha
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Pestilence - Consuming Impulse anniversary
Metropool Enschede, Enschede
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Agora Theater Druten, Druten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Hoftheater, Raalte
20:15
O'Dreams - Broken
Cultura, Ede
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Podium Hoge Woerd, De Meern
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Zuidplein, Rotterdam
Murth Mossel - Pauwer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Modelbau / Synchronator
De Perifeer, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Merel Vercammen - Alles begint bij Bach
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:45
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schouwburg De Kring, Roosendaal