Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Kulturhus
Borne
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Theater De Veste
Delft
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Theater Cardo
Groesbeek
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
AINSI
Maastricht
AINSI
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Zinin
Nijverdal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Hoftheater
Raalte
Theater aan de Schie
Schiedam
De Domijnen
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
Paard
Den Haag
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
DNK
Assen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Perron-3
Rosmalen
Rotown
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Cultuurpodium De Speelplaats
Ysselsteyn
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Cultura
Ede
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 20 maart 2019
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
donderdag 21 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Orpheus, Apeldoorn
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
Louise Korthals - Alles is er
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
De Kattendans, Bergeijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kennemer Theater, Beverwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater Kulturhus, Borne
Kiki Schippers - Waar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Cardo, Groesbeek
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Harmonie, Leeuwarden
Fresku - Voordat het te laat is
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
AINSI, Maastricht
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater de Kom, Nieuwegein
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Kom, Nieuwegein
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater De Lievekamp, Oss
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ali B - Koorts
De Domijnen, Sittard
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agnietenhof, Tiel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
Amazing Stroopwafels - Hiero
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
De Partizanen - Het leven an sich
Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
19:00
Charlie Winston
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Etta Bond
Trix, Antwerpen
Laibach
Paard, Den Haag
19:30
Normandie
Dynamo, Eindhoven
19:30
Kita Menari
Patronaat, Haarlem
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
CNCO
Melkweg, Amsterdam
Hausmagger
Sugar Factory, Amsterdam
Mike Shinoda
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
20:00
Kimbra
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
First Breath After Coma
Melkweg, Amsterdam
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
Guus Meeuwis
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
DNK, Assen
20:00
Broken Brass Ensemble
Mezz, Breda
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:00
EZG / Steen / Steff
Paard, Den Haag
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Craig Taborn / Vijay Iyer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden:
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Black Box Revelation
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Daran
Spirit of 66, Verviers
20:00
Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jodymoon
Cultuurpodium De Speelplaats, Ysselsteyn
20:15
Dan Stuart
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Jennie Lena
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Diligentia, Den Haag
20:15
Paul de Munnik
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Robert Jan Stips - RJSOLO
Cultura, Ede
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater Sneek, Sneek
20:15
Lil Xan
TivoliVredenburg, Utrecht