Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groote Weiver
Wormerveer
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Kulturhus
Epe
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Markant Uden
Uden
20:30
Meervaart
Amsterdam
22:45
Melkweg
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
20:30
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
14:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
22:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
16:45
Plato
Leiden
21:00
Podium 't Beest
Goes
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Singer Theater
Laren
21:00
So What!
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
00:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
The Box
Amsterdam
21:00
The Box
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Storm
Winterswijk
zaterdag 23 maart 2019
20:00
Rootsriders
Grenswerk, Venlo
20:30
Danny Loef
Groote Weiver, Wormerveer
21:00
Kel Assouf
Grounds, Rotterdam
21:00
Winne
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Lucky Fonz III
Hedon, Zwolle
20:00
We Won'T Back Down (tom Petty & The Heartbreakers Tribute)
Hedon, Zwolle
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Het Bolwerk, Sneek
Louise Korthals - Alles is er
Het Evertshuis, Bodegraven
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Big Country
Iduna, Drachten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Angela Groothuizen - Lueke binge
Jan van Besouw, Goirle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Franck Dubosc
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Callkoen / Scotch
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Kulturhus, Epe
20:00
Max van den Burg - Paasbest
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Mass Hysteria
La Madeleine, Brussel
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Ethan Johns
Luxor Live, Arnhem
21:00
Young Ellens
Manifesto, Hoorn
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Markant Uden, Uden
20:30
Powl Ameerali
Meervaart, Amsterdam
22:45
Dave Clarke Presents: Whip it WAVE - Dave Clarke / Dollkraut Band e.a.
Melkweg, Amsterdam
22:00
Encore: Madeintyo
Melkweg, Amsterdam
20:30
MOST WANTED 2019
Melkweg, Amsterdam
Crystal Fighters
Melkweg, Amsterdam
19:30
Yxng Bane
Melkweg, Amsterdam
19:30
X-Raiders
Mezz, Breda
20:30
Di-rect - Rolling With the Punches
Musis, Arnhem
22:00
Into the Arcane / shuulak
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Back to Blondie
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekcentrum Enschede, Enschede
14:00
Among The Angels Fest
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Tightropes
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
The Gathering
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
No Man's Valley
O.J.C. Walhalla, Sevenum
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
For I Am King
P3, Purmerend
20:00
Doomsday Celebration
P60, Amstelveen
Mammal Hands
Paard, Den Haag
19:30
Memphis Maniacs
Paard, Den Haag
21:00
Broken Brass Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:30
Yuna
Paradiso, Amsterdam
I'm With Her
Paradiso, Amsterdam
20:00
Yuri Honing Quartet - Goldbrun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Parktheater, Eindhoven
22:00
808 Soundsystem / Ozsipark
Patronaat, Haarlem
SOUNDGARDEN Lives! by Navarone & guests
Patronaat, Haarlem
16:45
Iris Penning
Plato, Leiden
21:00
The Wild Romance
Podium 't Beest, Goes
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Podium Reimerswaal, Rilland
The Grand East
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pestilence
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
The Royal Release show
PopEi, Eindhoven
21:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Poppodium Volt, Sittard
20:00
CLUB ACHTUNG! The Telescopes + Treetop Flyers
Q-Factory, Amsterdam
Soen
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Therapie Taxi
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Bad Breeding / Feels / Screaming Females
Rotown, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
The Bootleg Sixties
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lieve Louise en de Fanfare
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Odeon, Zwolle
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Odeon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Snelle
Simplon, Groningen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Singer Theater, Laren
21:00
Marike Jager
So What!, Gouda
20:30
Elliott Murphy
Spirit of 66, Verviers
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tineke Schouten - Highlights
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Charlie & The Lesbians
Stroomhuis, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later was alles beter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
21:00
Full Moon presents White Moon
The Box, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Leest, Waalwijk
Tommie Christiaan - In een ander licht
Theater De Lievekamp, Oss
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Schuur, Zevenbergen
Romy Monteiro
Theater De Storm, Winterswijk