Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Wilminktheater
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
DNK
Assen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Bosuil
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
De Maaspoort
Venlo
22:15
CHV Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
De Zwaan
Uitgeest
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
De Pul
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:00
013
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Podium Cafe Peter en Leni
Steendam
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Domijnen
Sittard
donderdag 11 april 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Night Fever
ATLAS Theater, Emmen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
philharmonie zuidnederland i-Classics: Music & Food
Klokgebouw, Eindhoven
19:30
Vaudou Game
Effenaar, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Hayseed Dixie
Bibelot, Dordrecht
Eek-A-Mouse
Bibelot, Dordrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Deventer Schouwburg, Deventer
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Muji Roux
Paard, Den Haag
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
20:00
F1rstman & live band presents: The Entertainer
Paard, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Jaguar Jaguar
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Remy van Kesteren
Chassé Theater, Breda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Lavina Meijer + DJ Maud Geffray
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Antonio Gramentieri / Dan Stuart
Live Stage Marnix, Bennekom
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
3J'S - Heroes of Music
DNK, Assen
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Gigant, Apeldoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Black Bombaim / Mattias De Craene III
Trix, Antwerpen
22:00
Kelvin Jones
Paradiso, Amsterdam
20:30
Benny Sings
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Emile Parisien Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Son Mieux
Tolhuistuin, Amsterdam
Cordovas
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kovic
Tolhuistuin, Amsterdam
Ziggy Alberts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
19:30
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
19:00
Max & Harvey
Melkweg, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ruben Hein
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Suffocation, Belphegor and God Dethroned
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 april 2019
20:15
Julian Sas
Hedon, Zwolle
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Cordovas
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Joy Division Undercover
De Peppel, Zeist
21:00
The Lucky Dube Experience Band
De Flux, Zaandam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Van Horne Pop
De Bosuil, Weert
Romy Monteiro
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
De Speeldoos, Vught
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Kayak
Spirit of 66, Verviers
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
20:00
Koster, Koster & Kauffman
Grenswerk, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
22:15
Kong Foo Unplugged
CHV Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Idaly
EKKO, Utrecht
20:00
Coppersky
dB's, Utrecht
20:00
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
20:00
DJ DNS / DJ EZD / DJ mseize
De Helling, Utrecht
20:00
The Brother Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Remember Kurt Cobain
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
20:30
Woodstock the Story - 50th Anniversary Tour
Markant Uden, Uden
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Markant Uden, Uden
Wende Snijders
De Pul, Uden
21:00
endorsed by Roadburn: Wayfarer (USA) + Entropia (POL)
Little Devil, Tilburg
20:00
Insomnio plays Steve Reich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
20:00
Night Fever
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Nobody's Girl
Podium Cafe Peter en Leni, Steendam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Hard2get
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
De Domijnen, Sittard