Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Figi Theater
Zeist
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Spirit of 66
Verviers
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Hofman
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Poppodium Volt
Sittard
00:00
De Domijnen
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
De Boodschap
Rijen
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Houppe Brasserie
Namur
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
't Getouw
Mol
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koningshof
Maassluis
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:30
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Parktheater
Eindhoven
19:30
Iduna
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
19:30
Trix
Antwerpen
23:45
Cinetol
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
woensdag 24 april 2019
Javier Guzman - Guzmán
DeLaMar, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 april 2019
Romy Monteiro
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ness
Hedon, Zwolle
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Figi Theater, Zeist
Theo Nijland - En de rest is onzin
Zaantheater, Zaandam
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater De Leest, Waalwijk
Wille & the Bandits
Spirit of 66, Verviers
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Venray, Venray
20:15
LikeU2
De Maaspoort, Venlo
20:00
Rowwen Heze
Grenswerk, Venlo
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Hofman Live: Bjarke Ramsing + Etan Huijs
Hofman, Utrecht
S10
EKKO, Utrecht
20:30
SIPPRELL
TivoliVredenburg, Utrecht
Lee Fields & The Expressions
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noord Nederlands Toneel & Asko|Sch?nbergs K(h)AOS - Brave new world 2.
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Jeroen Zijlstra / Ntjam Rosie / Thijs Borsten - De Uitdaging 3
Markant Uden, Uden
20:00
Richard Groenendijk - Om alles! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
Millennium Jazz Orchestra & Laura Bohn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Baskar VERPLAATST!
Poppodium Volt, Sittard
00:00
Carel Kraayenhof / Jeroen van Veen / Leonie Jansen - Brakland
De Domijnen, Sittard
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Mitch Benn
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Judith Hill
BIRD, Rotterdam
20:15
Cristina Branco
De Doelen, Rotterdam
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Rotown, Rotterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Boodschap, Rijen
Matroesjka - Brainwash
Hoftheater, Raalte
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
De Muze, Noordwijk
20:15
De Raggende Manne
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Joep Berkenbosch
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Joep Beving
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Fire Harvest
Houppe Brasserie, Namur
Kommil Foo - Oogst
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
't Getouw, Mol
20:00
Stef Bos - Ruimte
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Howe Gelb
Muziekgieterij, Maastricht
Yentl en de Boer - Magie
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Koningshof, Maassluis
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Fulcotheater, IJsselstein
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Het Kielzog, Hoogezand
Patrick Laureij
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:30
Elvenking / Frozen Crown
Metropool, Hengelo
20:30
Jools Holland & His R&B Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - Het leven an sich
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eric Vaarzon Morel
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Employed to Serve
Patronaat, Haarlem
21:30
Monsieur Doumani
Vera, Groningen
20:00
Paranoid State / The Affect Heuristic / Wolfrik
LOLA050, Groningen
The Hollies
Martiniplaza, Groningen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
The Kik Hertaalt!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Agent Steel
Metropool Enschede, Enschede
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parktheater, Eindhoven
19:30
Ultha / Vanum
Iduna, Drachten
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Deventer Schouwburg, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Heir / New Dosis Audio
Paard, Den Haag
20:15
Onwijs Gijs
Zuiderparktheater, Den Haag
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Janne Schra - Lalala Love
Theater De Veste, Delft
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Chassé Theater, Breda
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Podium Boxtel, Boxtel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nathalie Baartman - Breek
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Glennis Grace
Luxor Live, Arnhem
Deez Nuts + Grove Street Families + Support
Willemeen, Arnhem
19:30
Tristan
Trix, Antwerpen
23:45
Donna Blue
Cinetol, Amsterdam
22:00
Polynation
Paradiso, Amsterdam
20:30
3times7 / Kuhn Fu
Bimhuis, Amsterdam
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal (try-out)
Meervaart, Amsterdam