Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
20:30
Zeeuwse Concertzaal
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:30
Der Aa-theater
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
De Duif
Amsterdam
18:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Horst
Venhorst
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
23:00
Patronaat
Haarlem
18:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
The Crossover
Gent
Cacaofabriek
Helmond
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Lux
Nijmegen
14:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
LOLA050
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Capitole
Gent
20:00
Bootstraat
Hasselt
21:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
16:00
The Jack
Eindhoven
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Spirit of 66
Verviers
17:00
The Jack
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
Willemeen
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
19:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
19:30
Trix
Antwerpen
16:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
15:00
Groene Engel
Oss
20:30
Der Aa-theater
Groningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:30
Paradox
Tilburg
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:00
PopEi
Eindhoven
De Speeldoos
Vught
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Effenaar
Eindhoven
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
Baroeg
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 26 april 2019
Rayen Panday - Fenomeen
Parktheater, Eindhoven
20:30
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
Zeeuwse Concertzaal, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Romy Monteiro
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Dialoog, Ermelo
20:15
Stef Bos - Ruimte
Ledeltheater, Oostburg
20:30
SUSTO
Der Aa-theater, Groningen
21:00
Telepathy
V11, Rotterdam
The Antlers
De Duif, Amsterdam
18:30
The Doors in Concert
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Monolith Deathcult + Inferum + 2 Years To Apocalpse
Groene Engel, Oss
20:00
The Pukes
The Jack, Eindhoven
21:00
The Sadies + PRIORS
Rotown, Rotterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Thomas Acda - Motel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Horst, Venhorst
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Orpheus, Apeldoorn
Tineke Schouten - Highlights
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Typh Barrow
Koninklijk Circus, Brussel
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Wolfgang Flür
Podium 't Beest, Goes
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl en de Boer - Magie
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 27 april 2019
23:00
2manydjs / Sjamsoedin
Patronaat, Haarlem
18:00
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Brasero
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Burntfield
The Crossover, Gent
Clan Of Xymox
Cacaofabriek, Helmond
18:00
Claude François Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Detonics
Café de Gouden Leeuw, Nispen
20:00
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Dizzy Mizz Lizzy
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Harmonie St. Jozef Kaalheide - Kerkrade - Oranjeconcert 2019
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jamie Lawson
Het Depot, Leuven
20:30
Joáo Bosco Quartet
Lux, Nijmegen
14:00
Koningsdag Festival Baroeg
Baroeg, Rotterdam
16:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Live at LOLA: The Backyard Band [DE] + The Black Burned BBQ Boys
LOLA050, Groningen
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Grenswerk, Venlo
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Capitole, Gent
20:00
Novastar
Bootstraat, Hasselt
21:30
Rhinorino
Little Devil, Tilburg
20:30
The Delines
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
16:00
The Droeftoeters
The Jack, Eindhoven
The Hollies
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
17:00
Trubute Factory
The Jack, Eindhoven
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
WillemsFest
Willemeen, Arnhem
zondag 28 april 2019
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Apparat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bee Bee Sea
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Buster Shuffle
dB's, Utrecht
16:00
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
19:00
Dudok Quartet Amsterdam komt 28 april naar Limburg
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
19:30
Fil Bo Riva
Trix, Antwerpen
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
19:30
Jamie Lawson
Melkweg, Amsterdam
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
15:00
Kay Sleking / Omar Mollo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
13:30
La Grande - Duchesse de Gérolstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lake Street Dive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Linda May Han Oh
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: The Void Union [US] + Radicle - [Skasjock DJ team]
LOLA050, Groningen
18:00
LIVE: Stage Experience April 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
15:00
Mardi Gras / The New Dixie Muppets
Groene Engel, Oss
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Paradox, Tilburg
18:30
Orphaned Land / Subterranean Masquerade
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rob van de Meeberg & Rosa Mee
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:00
Scott & Young
PopEi, Eindhoven
Stef Bos - Ruimte
De Speeldoos, Vught
19:00
The 4 Stars Tribute Concert
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
The Delines
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
16:15
The Hazzah
Gigant, Apeldoorn
15:00
The TIP
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Luxor Live, Arnhem
14:30
Vera van Heeringen Trio
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin
Baroeg, Rotterdam
maandag 29 april 2019
20:30
Amsterdam Modern Orkest / Tijn Wybenga
Bimhuis, Amsterdam
ANNE & LISA - Weltschmerz
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Bakar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Benjamin Francis Leftwich
Paradiso, Amsterdam
19:00
Bert Kreischer
Meervaart, Amsterdam
20:30
C.W. Stoneking
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Craig David
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Danny Schmidt
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven