Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
17:00
Plato Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
De Piek
Vlissingen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Hedon
Zwolle
De Maaspoort
Venlo
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Nederland Drie
Wateringen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Ludens
Voorburg
Wesopa Weesp
Weesp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Willemeen
Arnhem
20:00
De Bosuil
Weert
17:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Spirit of 66
Verviers
World Forum Theater
Den Haag
16:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:00
Capitole
Gent
20:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:00
LOLA050
Groningen
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Cacaofabriek
Helmond
19:00
The Crossover
Gent
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
14:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Effenaar
Eindhoven
15:00
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
De Speeldoos
Vught
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
18:30
Melkweg
Amsterdam
15:30
Paradox
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Der Aa-theater
Groningen
15:00
Groene Engel
Oss
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
LOLA050
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
13:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het Nationale Theater
Den Haag
16:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
TivoliVredenburg
Utrecht
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 26 april 2019
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Hengelo, Hengelo
17:00
Iris Penning
Plato Utrecht, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Hardcore Vrijdag
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Habitants
De Piek, Vlissingen
20:00
Frank Evenblij & Erik Dijkstra - Bureau Sport in het theater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Flavium
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Everyday People presents: Fridaynight live & Dance
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Oude Luxor Theater, Rotterdam
23:00
DEEP XL - KINGSNIGHT
Hedon, Zwolle
De Partizanen - Het leven an sich
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Veste, Delft
20:30
Daisy Correia
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Carista / CinCity / Davy Brandts / Eris Drew
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Burntfield
Nederland Drie, Wateringen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Bökkers
Burgerweeshuis, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater Ludens, Voorburg
Angela Groothuizen - Lueke binge
Wesopa Weesp, Weesp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
zaterdag 27 april 2019
WillemsFest
Willemeen, Arnhem
20:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
17:00
Trubute Factory
The Jack, Eindhoven
20:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
Spirit of 66, Verviers
The Hollies
World Forum Theater, Den Haag
16:00
The Droeftoeters
The Jack, Eindhoven
20:30
The Delines
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
21:30
Rhinorino
Little Devil, Tilburg
20:00
Novastar
Bootstraat, Hasselt
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Capitole, Gent
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Grenswerk, Venlo
22:00
LIVE: Blondie, tribute by Back to Blondie
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:00
Live at LOLA: The Backyard Band [DE] + The Black Burned BBQ Boys
LOLA050, Groningen
16:00
Leuk dat je d'r bent band
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Koningsdag Festival Baroeg
Baroeg, Rotterdam
20:30
Joáo Bosco Quartet
Lux, Nijmegen
20:00
Jamie Lawson
Het Depot, Leuven
20:00
Harmonie St. Jozef Kaalheide - Kerkrade - Oranjeconcert 2019
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fatboy Slim, Pablo Discobar Soundsystem en Elias Mazian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Dizzy Mizz Lizzy
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Disturbed
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Detonics
Café de Gouden Leeuw, Nispen
18:00
Claude François Hommage
Kursaal Oostende, Oostende
Clan Of Xymox
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Burntfield
The Crossover, Gent
20:00
Brasero
Koninklijk Circus, Brussel
18:00
Back Stage Klassiek - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
2manydjs / Sjamsoedin
Patronaat, Haarlem
zondag 28 april 2019
14:00
WAVEFEST V @ Baroeg - met o.a. Clan Of Xymox + Das Ich + Undertheskin
Baroeg, Rotterdam
14:30
Vera van Heeringen Trio
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Luxor Live, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
The TIP
Cacaofabriek, Helmond
16:15
The Hazzah
Gigant, Apeldoorn
19:00
The Elvis Concert
Effenaar, Eindhoven
15:00
The Delines
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
The 4 Stars Tribute Concert
Koninklijk Circus, Brussel
Stef Bos - Ruimte
De Speeldoos, Vught
15:00
Scott & Young
PopEi, Eindhoven
20:00
Rob van de Meeberg & Rosa Mee
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
18:30
Orphaned Land / Subterranean Masquerade
Melkweg, Amsterdam
15:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Paradox, Tilburg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Nicole Atkins
Der Aa-theater, Groningen
15:00
Mardi Gras / The New Dixie Muppets
Groene Engel, Oss
18:00
LIVE: Stage Experience April 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Live at LOLA: The Void Union [US] + Radicle - [Skasjock DJ team]
LOLA050, Groningen
20:30
Linda May Han Oh
Bimhuis, Amsterdam
Lake Street Dive
Tolhuistuin, Amsterdam
13:30
La Grande - Duchesse de Gérolstein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Kay Sleking / Omar Mollo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
De Kleine Komedie, Amsterdam
Joep Beving
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Jamie Lawson
Melkweg, Amsterdam
15:00
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Het Nationale Theater , Den Haag
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
19:30
Fil Bo Riva
Trix, Antwerpen
19:00
Dudok Quartet Amsterdam komt 28 april naar Limburg
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Dizzy Mizz Lizzy
De Bosuil, Weert
20:00
Buster Shuffle
dB's, Utrecht
20:30
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bee Bee Sea
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Apparat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Schouwburg Amphion, Doetinchem
maandag 29 april 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Weyes Blood
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Sadies
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
The Hollies
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Devil Makes Three
TivoliVredenburg, Utrecht
Stoned Jesus / The Devil and the Almighty Blues
Vera, Groningen
Sam Fender
Melkweg, Amsterdam
Romy Monteiro
AFAS Circustheater, Scheveningen
Mother's Finest
De Oosterpoort, Groningen