Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Roodkapje
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Concordia
Enschede
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:00
V11
Rotterdam
21:30
Vera
Groningen
Vooruit
Gent
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
00:00
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
18:30
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Bibelot
Dordrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
20:45
Cacaofabriek
Helmond
21:15
Café Trianon
Nijmegen
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Charlatan
Gent
Chassé Theater
Breda
21:30
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Corneel
Lelystad
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cultuurpodium Elzenhoeve
Bergeijk
De Basiliek
Veenendaal
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
22:00
De Marktkantine
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Molenberg
Delfzijl
donderdag 27 februari 2020
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
22:00
Holy Moly & The Crackers
Merleyn, Nijmegen
Alain Clark / Hermine Deurloo / Steve Gadd
Metropool, Hengelo
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Musis, Arnhem
20:00
The Music From James Bond
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Händel @Neushoorn: Watermusic door het NNO
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Orpheus, Apeldoorn
neighbours burning neighbours
OT301, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
HMLTD
Paradiso, Amsterdam
Palaye Royale
Paradiso, Amsterdam
King Nun
Paradiso, Amsterdam
20:00
Queen The Music
Parktheater, Eindhoven
20:30
New Cool Collective
Patronaat, Haarlem
20:00
Amigo The Devil
Patronaat, Haarlem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Bryce Vine
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Shht
Roodkapje, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Iris Hond
Schouwburg Het Park, Hoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
UP: Farbenfroh + Renske de Boer
Simplon, Groningen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Jodymoon - A Love Brand New
Theater Concordia, Enschede
00:00
Eric Vloeimans
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Dutch Eagles
Theater De Leest, Waalwijk
Lebbis - De Ervaring
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Stoep, Spijkenisse
Frans Bauer - Live in Concert
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, The Incredible Story
Theater De Veste, Delft
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Theater Sneek, Sneek
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theaterhotel Almelo, Almelo
Weval
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Pokey Lafarge
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
X Ambassadors
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
3J'S
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Restarts+ Disturbance
V11, Rotterdam
20:00
The Restarts
V11, Rotterdam
21:30
Rosa Ensemble
Vera, Groningen
Raketkanon
Vooruit, Gent
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
00:00
Beautiful Strangers - The Celebration of Prince
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 28 februari 2020
The Last Internationale
013, Tilburg
James Blunt
AFAS Live, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Agnietenhof, Tiel
20:15
Ruth Jacott
Agora Theater Lelystad, Lelystad
18:30
Mura Masa
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
ATLAS Theater, Emmen
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
ATLAS Theater, Emmen
The Kik
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ntjam Rosie
BIRD, Rotterdam
19:30
Winston Surfshirt
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Leif de Leeuw Cd Presentatie
Boerderij, Zoetermeer
Mabel
Botanique, Brussel
20:00
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Botanique, Brussel
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Van Der Laan & Woe - Pesetas
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Axelle Red
C.C. De Steenoven, Herzele
20:45
Jimmy Rosenberg Trio
Cacaofabriek, Helmond
21:15
Back to Blondie
Café Trianon, Nijmegen
20:30
Hilltop Howlers
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Adrian Sherwood
Charlatan, Gent
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
21:30
Vinyl Avond
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Eric Bell (Thin Lizzy)
Corneel, Lelystad
20:15
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:30
Sarah McQuaid
Cultuurpodium Elzenhoeve, Bergeijk
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
De Basiliek, Veenendaal
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Hans Aarsman - Dokter Aarsman (Première)
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Het Zesde Metaal
De Kreun, Kortrijk
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Kunstgreep, Oostzaan
22:00
Adriatique
De Marktkantine, Amsterdam
20:00
Nederpop All Stars
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Nathalie Baartman - Breek
De Molenberg, Delfzijl