Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
17:00
De Zwerver
Oostende
23:00
Merleyn
Nijmegen
14:00
Le Forum
Liège
20:00
Het Depot
Leuven
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Cacaofabriek
Helmond
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Haarlemmerhout
Haarlem
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paleis 12
Brussel
15:30
Café Camille
Beverwijk
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
14:00
Noorderlicht
Amsterdam
11:00
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Het Depot
Leuven
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schuur
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Musicon
Den Haag
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
De Duif
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
De Zwerver
Oostende
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
zondag 05 mei 2019
20:00
Bonnie Tyler
Kursaal Oostende, Oostende
17:00
Hania Rani
De Zwerver, Oostende
23:00
Darko Esser / Marko
Merleyn, Nijmegen
14:00
Sur un prélude de Maurane
Le Forum, Liège
20:00
Fire!
Het Depot, Leuven
15:00
de Orpheo-reeks
Theater Kerkrade, Kerkrade
Marduk
Cacaofabriek, Helmond
14:30
Tango Brutal - Mala Orkiestra Dancingowa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bevrijdingspop Haarlem
Haarlemmerhout, Haarlem
15:00
Richie Ros
PopEi, Eindhoven
20:00
Walking On Cars
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Soprano
Paleis 12, Brussel
15:30
Lemon (NL)
Café Camille, Beverwijk
16:15
Olaf Putker, Imke Dekker en Benjamin Theodore
Gigant, Apeldoorn
19:30
Ten Fé
Trix, Antwerpen
20:30
Eric Revis / Greg Ward / Jim Black / Jason Stein
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Weight Band
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Diederik Van Vleuten & Fuse
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yndi Halda
Paradiso, Amsterdam
Jon Spencer
Paradiso, Amsterdam
19:00
Adrian Younge / Ali Shaheed Muhammad
Melkweg, Amsterdam
14:00
Lemon (NL)
Noorderlicht, Amsterdam
11:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. ir. Louise Vet
Paradiso, Amsterdam
maandag 06 mei 2019
Les Amazones d'Afrique
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Antler King
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Het Depot, Leuven
The High Kings
Gebr. De Nobel, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
21:00
The Delines
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Less Than Jake
Dynamo, Eindhoven
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Glen Hansard
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Lonnie Holley
Het Zonnehuis, Amsterdam
LP
Paradiso, Amsterdam
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
dinsdag 07 mei 2019
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Delines
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Romy Monteiro - All At Once
Markant Uden, Uden
20:00
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Agnietenhof, Tiel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tourist LeMC + S10
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
vicky Leandros & George Dalaras
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Hard Time Killing / JSSY / Magnetic Spacemen
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schuur, Haarlem
20:00
Sabrina Starke
De Oosterpoort, Groningen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Wilminktheater, Enschede
20:00
Extermination Dismemberment
Musicon, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Veste, Delft
Dead Can Dance
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
Rat Boy
Trix, Antwerpen
22:00
The Jungle Giants
Paradiso, Amsterdam
20:30
Son Swagga
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Lee Bains III & The Glory Fires
Cinetol, Amsterdam
Better Oblivion Community Center
Paradiso, Amsterdam
Kate Tempest
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Ryan Bingham
De Duif, Amsterdam
Disturbed
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Julius Dein
DeLaMar, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Benjamin Clementine
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Merijn Bisschops | Prisma Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
woensdag 08 mei 2019
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Later is allang begonnen... (reprise)
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daisy Correia
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Celine Cairo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sticky Fingers (Aus)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sergio Mendes
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dominic Seldis
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Sneek, Sneek
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater aan de Schie, Schiedam
Nathan Ball
Rotown, Rotterdam
20:00
Tribute2BobMarley by Rootsriders: Legend35
Annabel, Rotterdam
Kommil Foo - Oogst
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
The Calicos / The Delines
De Zwerver, Oostende
20:15
Tourist LeMC
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Janne Schra - Lalala Love
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Björn van Rozen/ Eysir
Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
Elian van Buuren
Gebr. De Nobel, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Harmonie, Leeuwarden