Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
09:00
Paradiso
Amsterdam
10:00
Dynamo
Eindhoven
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
12:00
Nutshuis
Den Haag
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
Amfitheater het Lommerrijk
Luttenberg
15:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Cacaofabriek
Helmond
15:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
16:00
Koninklijk Circus
Brussel
16:00
Bimhuis
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
17:00
Seven cocktailbar
Groningen
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:15
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Melkweg
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
19:30
Trix
Antwerpen
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Fluor
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Maloe Melo
Amsterdam
Sound Dog
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
19:30
Trix
Antwerpen
013
Tilburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
V11
Rotterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Der Aa-theater
Groningen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Cpunt Theater
Hoofddorp
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
zondag 26 mei 2019
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Mark Post
Paradiso, Amsterdam
10:00
Victory Royale Met Djuncan & Marnickur
Dynamo, Eindhoven
11:00
Francis van Broekhuizen / Gregor Bak - Bij twijfel hard zingen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
12:00
Iris Penning
Nutshuis, Den Haag
14:15
Harpsoon
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Thijs Kemperink
Amfitheater het Lommerrijk, Luttenberg
15:00
Harrie Jekkers - Achter De Duinen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Daddy Long Legs
De Bosuil, Weert
15:00
PYURE
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
Bergolf
PopEi, Eindhoven
15:30
Sunday Sessions - Crazy Little Things
Patronaat, Haarlem
15:30
Pristine
Cacaofabriek, Helmond
15:30
Maartje Rammeloo & Mark van Nispen
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
16:00
Lou
Koninklijk Circus, Brussel
16:00
Debashish Bhattacharya
Bimhuis, Amsterdam
Fit For An Autopsy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
17:00
J R&B Bluesband
Seven cocktailbar, Groningen
17:30
Live At Amsterdamse Bostheater - TRIBUTE TO 2016
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:15
Steve Hackett
Rockhal, Esch zur Alzette
Tom Speight
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ruben Blades Is Not My Name
Melkweg, Amsterdam
19:00
LIVE: Stage Experience Mei 2019
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Alexander Abreu y Havana D'Primera
Melkweg, Amsterdam
Jacco Gardner - Somnium
Effenaar, Eindhoven
19:30
Strand Of Oaks
Trix, Antwerpen
Kurtis Blow
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dara Ó Briain
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Harmonie St. Caecilia Nieuwenhagen - Hommage aan het mijnverleden
Theater Kerkrade, Kerkrade
Eagles
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Novo Amor
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rondé
Patronaat, Haarlem
Jeangu Macrooy
Paard, Den Haag
20:00
Deep Blue Something
Luxor Live, Arnhem
20:00
Chance Mccoy
't Rozenknopje, Eindhoven
Nick Cave
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Geike
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Live at LOLA: The Bloodstrings [DE] + The Bad Juju [ITA]
LOLA050, Groningen
20:00
Dirk Annema / Jan Verhoek / Wolter Broekemaa
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
The Hoochies
Café Camille, Beverwijk
20:15
Dit is mijn leven - Henk Bernard
Markant Uden, Uden
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kikagaku Moyo
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Claudia Patacca / Erik Slik / Jan Willem Baljet / Koor verteller / Mur
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
PWH Live
Fluor, Amersfoort
The Milk Carton Kids
Paradiso, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Yasi Hofer & Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Mildlife
Cinetol, Amsterdam
20:30
Alain Clark / Sven Hammond
Rotown, Rotterdam
20:30
daya
Bitterzoet, Amsterdam
The Soap Girls
Maloe Melo, Amsterdam
1914
Sound Dog, Breda
maandag 27 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
Kommil Foo - Oogst
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Zaantheater, Zaandam
19:30
Tomberlin
Trix, Antwerpen
Alice In Chains / Black Rebel Motorcycle Club
013, Tilburg
20:00
dEUS
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Nick Cave
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guerilla Toss
V11, Rotterdam
20:00
The Raconteurs
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Loveseat / New Bliss / Nova Alley / Ziezo
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Ruimte
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Henry van Loon - Onze Henry
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Tip Jar
De Parel van Zuilen, Utrecht
20:30
Benny Golson Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Meshell Ndegeocello
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Chance Mccoy
Der Aa-theater, Groningen
22:00
Cero Ismael
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 28 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Speelhuis, Helmond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Leidse Schouwburg, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Louise Korthals - Alles is er
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
Louis C.K.
La Madeleine, Brussel
20:00
Trixie Whitley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Yamoto - Passion of JHONETSU
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
No Such Thing As A Fish
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nick Mulvey
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
The SoapGirls
LOLA050, Groningen
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:15
Harry Sacksioni - Smokey Strings
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Die Ärzte
Paradiso, Amsterdam
Daniel Romano
Tolhuistuin, Amsterdam