Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Flux
Zaandam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:30
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
G.C. Den Dries
Retie
Theater de Purmaryn
Purmerend
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
18:30
Marktplein
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Patronaat
Haarlem
18:00
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
City Hall Blues
Gramsbergen
20:30
So What!
Gouda
20:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
Paleis 12
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Peppel
Zeist
donderdag 30 mei 2019
20:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
Hooverphonic
Paradiso, Amsterdam
Frankie & The Witch Fingers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Habitants
Paradiso, Amsterdam
Collabro
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Grandson
Melkweg, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
The Apologist / The Primals
Fluor, Amersfoort
20:00
3J'S - Heroes of Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 31 mei 2019
20:30
Daniel Lohues
Hedon, Zwolle
Tim Bowness Band & Anneke van Giersbergen
Boerderij, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Johnny Osbourne / Soul Stereo
De Flux, Zaandam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dolf Jansen - Bijna
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
John Coghans`s Quo
De Bosuil, Weert
21:00
Extince
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
ANNE & LISA - Weltschmerz
Schouwburg Venray, Venray
20:30
The Dutch Eagles
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:30
Burgers, Beers and Bands: Lomalo
Hofman, Utrecht
Dries Roelvink
TivoliVredenburg, Utrecht
Aafke Romeijn
EKKO, Utrecht
20:00
Big John Bates
dB's, Utrecht
Alfa Mist
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Abba Gold
Markant Uden, Uden
20:15
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Markant Uden, Uden
20:00
Ill Trusted
Little Devil, Tilburg
21:00
Nick Dittmeier & The Sawdusters
Het Bolwerk, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Second Still
G.C. Den Dries, Retie
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
18:00
Scala & Kolacny Brothers
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
The Beths
Merleyn, Nijmegen
KRS-One
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Dj Flava / L33 / Nikky Adriana
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
De Spot, Middelburg
20:00
Nick Mulvey
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
The Vipers
Gebr. De Nobel, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Helligen Hendrik - Oald Zeer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
18:30
De Nacht van Hengelo
Marktplein, Hengelo
20:30
LeNoise - Plays Neil Young’s ‘Everybody Knows This Is Nowhere’
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Vrijdag & Sandifort - Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Nieuwe Nor, Heerlen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Rowwen Heze
Patronaat, Haarlem
18:00
Kelly Briais / Steffen Morrison
Patronaat, Haarlem
21:00
Blue Carpet Band (UK) - The Cavalli's - Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
21:00
USA Nails
Vera, Groningen
20:00
Fata Boom
Simplon, Groningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Sweet Mary Jane
City Hall Blues, Gramsbergen
20:30
STOUT!
So What!, Gouda
20:00
Miscellaneous
StudioGonz, Gouda
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ATLAS Theater, Emmen
21:30
BoXruBa @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Abdomen / The Devils
Altstadt, Eindhoven
20:00
Judy Blank
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Collabro
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
The Como Mamas
Effenaar, Eindhoven
Thomas Smith - De jaren van verstand
Parktheater, Eindhoven
21:00
Six String Sessions
Bibelot, Dordrecht
20:30
Julian Sas
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Papi Chulo
Paard, Den Haag
Juliana Hatfield
Paard, Den Haag
20:00
Faradays
Paard, Den Haag
Stef Bos - Ruimte
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
3J'S - Heroes of Music
Theater De Veste, Delft
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
20:00
Craig Xen / Kid Trunks
La Madeleine, Brussel
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Hop Along
Trix, Antwerpen
19:30
Phosphorescent
Trix, Antwerpen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
22:00
Russian Village Boys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:30
Butcher Brown
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
19:30
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
18:00
The Brave Summer Nights w/ Michael Prins , Tom Tukker, Travis is a tou
Fruittuin van West, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 01 juni 2019
22:00
Ladi Dadi
Hedon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Steffen Morrison
De Peppel, Zeist