Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Bakkerij
Castricum
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
14:00
PopEi
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
15:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
16:00
Groene Engel
Oss
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
De Kuip
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
15:30
Slottuintheater
Zeist
13:30
Slottuintheater
Zeist
23:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Vorstin
Hilversum
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
013
Tilburg
21:00
Hofman
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater De Veste
Delft
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
PopEi
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kuip
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
zondag 02 juni 2019
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
Collabro
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Simon Wright
Blue Collar Hotel, Eindhoven
14:00
Singshop Unplugged
PopEi, Eindhoven
White Lies
Patronaat, Haarlem
15:00
Fantasio - Jacques Offenbach, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
ORPHEO Concert - Devion Duo
Theater Kerkrade, Kerkrade
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
15:00
Pega Loca
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
16:00
Alexandra Alden
Groene Engel, Oss
15:00
Fource
Theater De Lievekamp, Oss
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Svartidauði + Tsjuster + Saturnalia + Almyrkvi
Het Bolwerk, Sneek
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
KRS-One
Zinder, Tiel
20:00
Russian Village Boys
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Shawn James & The Shapeshifters
De Helling, Utrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Watch plays Genesis
De Bosuil, Weert
15:30
Coconaff & Friends
Slottuintheater, Zeist
13:30
Trio Vladimir Shobanov
Slottuintheater, Zeist
maandag 03 juni 2019
23:00
Aries
Melkweg, Amsterdam
21:30
Mídia Ninja
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alice Glass
Bitterzoet, Amsterdam
Cass McCombs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Spencer Krug
Tolhuistuin, Amsterdam
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
IRMA
Paradiso, Amsterdam
19:00
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Soirée Des Octaves De La Musique 2019
La Madeleine, Brussel
20:00
Animals as Leaders
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
San Francisco
Muziekgieterij, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Psychedelic Porn Crumpets
Merleyn, Nijmegen
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Jan Keizer & Anny Schilder
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Iris Penning
De Parel van Zuilen, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 04 juni 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
20:30
bene
Cinetol, Amsterdam
20:30
Emotional Oranges
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sunmi
Q-Factory, Amsterdam
Jim Jones and the Righteous Mind
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Zoé
La Madeleine, Brussel
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Beres Hammond / Harmony House Band
De Oosterpoort, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
Judah Friedlander
013, Tilburg
21:00
EP Release: Géonne Hartman
Hofman, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
woensdag 05 juni 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Tom Rosenthal
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Marcus Miller
Paradiso, Amsterdam
20:30
KRS-One
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Max Jury
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
Beres Hammond / Harmony House Band
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Messthetics
Trix, Antwerpen
17:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Woodstock69, Bloemendaal
20:00
Jambinai
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
Jim Jones and the Righteous Mind
Paard, Den Haag
21:00
Cookhouse
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
21:30
The Yawpers
Vera, Groningen
20:00
Will Varley
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Stef Bos - Ruimte
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
20:30
Jaco Pastorius Big Band / Jimmy Haslip / Scott Kinsey Group
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 06 juni 2019
Fatal Flowers
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch