Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
16:00
Bel Air Breda
Breda
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Zinder
Tiel
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
15:00
Theater De Lievekamp
Oss
12:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Nieuwe Kerk
Den Haag
15:30
Slottuintheater
Zeist
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Groene Engel
Oss
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
La Madeleine
Brussel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
21:30
Paradiso
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Vorstin
Hilversum
Comedy Club Haug
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Parel van Zuilen
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
Schuur
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Q-Factory
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Flint
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
013
Tilburg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cinetol
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:00
PopEi
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
De Kuip
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Paard
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Woodstock69
Bloemendaal
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Vera
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
zondag 02 juni 2019
15:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
20:00
ManCo bij De Bakkerij
De Bakkerij, Castricum
16:00
Lovell's Blade
Bel Air Breda, Breda
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
KRS-One
Zinder, Tiel
20:00
Judah Friedlander
Boom Chicago, Amsterdam
19:00
Jimi Hendrix
Melkweg, Amsterdam
15:00
Jazzbende: Indifference + DJ Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
15:30
iDKHOW
Melkweg, Amsterdam
19:00
I Don't Know How But They Found Me
Melkweg, Amsterdam
16:00
Hans Eijsackers / Marc Pantus
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
15:00
Fource
Theater De Lievekamp, Oss
12:00
Fortarock
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
15:00
Fantasio - Jacques Offenbach, Opera Zuid
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Collabro
De Nieuwe Kerk, Den Haag
15:30
Coconaff & Friends
Slottuintheater, Zeist
20:30
Calefax / Eric Vloeimans
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
BNNVARA Leids Cabaret Festival - Finalistentour 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
Bad Manners
Melkweg, Amsterdam
16:00
Alexandra Alden
Groene Engel, Oss
16:15
Alcuna Wilds
Gigant, Apeldoorn
maandag 03 juni 2019
20:00
Spencer Krug
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Soirée Des Octaves De La Musique 2019
La Madeleine, Brussel
20:00
San Francisco
Muziekgieterij, Maastricht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Psychedelic Porn Crumpets
Merleyn, Nijmegen
21:30
Mídia Ninja
Paradiso, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Judah Friedlander
Comedy Club Haug, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan Keizer & Anny Schilder
AFAS Circustheater, Scheveningen
19:30
IRMA
Paradiso, Amsterdam
20:15
Iris Penning
De Parel van Zuilen, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eagles
Ziggo Dome, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Danny Brown
Melkweg, Amsterdam
Cass McCombs
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Aries
Melkweg, Amsterdam
20:00
Animals as Leaders
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Alice Glass
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 04 juni 2019
20:00
Zoé
La Madeleine, Brussel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schuur, Haarlem
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
Sunmi
Q-Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Flint, Amersfoort
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Orpheus, Apeldoorn
Judah Friedlander
013, Tilburg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jim Jones and the Righteous Mind
Paradiso, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:00
EP Release: Géonne Hartman
Hofman, Utrecht
20:30
Emotional Oranges
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Beres Hammond / Harmony House Band
De Oosterpoort, Groningen
20:30
bene
Cinetol, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 05 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Will Varley
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Utrecht Laughs: Comedy Night with Jurg van Ginkel
Hofman, Utrecht
20:30
Tom Rosenthal
Het Zonnehuis, Amsterdam
21:30
The Yawpers
Vera, Groningen
20:00
The Piano Guys
AFAS Live, Amsterdam
19:30
The Messthetics
Trix, Antwerpen
20:15
The Analogues
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - Ruimte
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Spiegel, Zwolle
Max Jury
Paradiso, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marcus Miller
Paradiso, Amsterdam
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
KRS-One
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
De Domijnen, Sittard
Jim Jones and the Righteous Mind
Paard, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jambinai
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jaco Pastorius Big Band / Jimmy Haslip / Scott Kinsey Group
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Damian 'Jr Gong' Marley
Woodstock69, Bloemendaal
21:00
Cookhouse
Burgerweeshuis, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Beres Hammond / Harmony House Band
Melkweg, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater De Veste, Delft
donderdag 06 juni 2019
20:30
Zomaar Roes
Vera, Groningen
20:30
Xavier Pamplona Septet
Bimhuis, Amsterdam