Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Bootstraat
Hasselt
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Kuip
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Fluor
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Musis
Arnhem
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg
Barchem
13:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openlucht Theater Brunssum
Brunssum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
18:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
STECK
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Vooruit
Gent
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
De Kuip
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
21:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Hedon
Zwolle
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Chassé Theater
Breda
Paleis 12
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
woensdag 29 mei 2019
21:30
The Soap Girls
Patronaat, Haarlem
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Bootstraat, Hasselt
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:30
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Nick Mulvey
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Louis C.K.
Comedy Club Haug, Rotterdam
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Domijnen, Sittard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Markant Uden, Uden
20:30
The Yellowjackets
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jerry Leger & The Situation
TivoliVredenburg, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Behind the Music: Typhoon
Hedon, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 30 mei 2019
20:00
3J'S - Heroes of Music
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
The Apologist / The Primals
Fluor, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ingebrigt Håker Flaten / Murray / Nilssen-Love
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Open Mike Eagle
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Luke Sital-Singh
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Lachy Doley Group
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nick Mulvey
Tolhuistuin, Amsterdam
Hooverphonic
Paradiso, Amsterdam
Frankie & The Witch Fingers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Habitants
Paradiso, Amsterdam
Collabro
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Grandson
Melkweg, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
19:30
Brutus
Trix, Antwerpen
20:15
Yellowman
Gigant, Apeldoorn
20:15
De La Soul
Musis, Arnhem
Normaal - Olderwets Høken
Tractorpulling terrein Brinkerinkweg, Barchem
13:00
Op de T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Back to Blondie
Openlucht Theater Brunssum, Brunssum
20:00
Jamiroquai
Vorst Nationaal, Brussel
18:00
Hyphen Hyphen
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Left Alive / The Hearted
STECK, Delft
20:30
The Stream
Paard, Den Haag
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Seth Walker
't Rozenknopje, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Raketkanon / Tropical Fuck Storm
Vooruit, Gent
21:00
Broeder Dieleman
Podium 't Beest, Goes
21:00
Live at LOLA: Mexican Chili Funeral Party [ITA] + HPL 1p [JPN]
LOLA050, Groningen
21:00
The Beths
Vera, Groningen
20:30
Nancy Kleurenblind & De Zingende Roadie
Simplon, Groningen
19:30
Wang Wen
Patronaat, Haarlem
20:30
The Yellowjackets
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jeangu Macrooy
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Abba Gold
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
LIVE: Neil Young & Pearl Jam, Stardusters & Once & Chap's Cabin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Hemelvaartsconcert - Consensus Vocalis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Frisse Duyck: Ellij / Faradays / PHRAME / Reino
Duycker, Hoofddorp
20:00
Calmus Ensemble - Openingsconcert Cantarode
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Tobacco Flavoured Kisses
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Brotherhood: $keer & Boo$
Merleyn, Nijmegen
23:00
Attan / Conjurer
Merleyn, Nijmegen
21:00
Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Maceo Parker
Doornroosje, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Niels Destadsbader in de kinderschoenen
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
The Peawees
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
Marco Borsato
De Kuip, Rotterdam
20:00
Lee 'Scratch' Perry + Mad Professor
013, Tilburg
21:00
Hofma Live: Car Pets + Walther
Hofman, Utrecht
The Como Mamas
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Fata Boom
Hedon, Zwolle
vrijdag 31 mei 2019
22:00
Russian Village Boys
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sons of an Illustrious Father
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:30
Butcher Brown
Bimhuis, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Meervaart, Amsterdam
19:30
Peter Perrett
Paradiso, Amsterdam
19:00
Hyolyn
Melkweg, Amsterdam
18:00
The Brave Summer Nights w/ Michael Prins , Tom Tukker, Travis is a tou
Fruittuin van West, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Nina Weijers
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Toppers
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
19:30
Hop Along
Trix, Antwerpen
19:30
Phosphorescent
Trix, Antwerpen
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
Sportpaleis, Antwerpen
Ricky Koole, Leo Blokhuis en Ivan Peroti - New Orleans
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Bløf
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Chassé Theater, Breda
Daddy Yankee
Paleis 12, Brussel
20:00
Craig Xen / Kid Trunks
La Madeleine, Brussel
20:00
Vanessa Paradis
Koninklijk Circus, Brussel