Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Chassé Theater
Breda
20:45
Gigant
Apeldoorn
EKKO
Utrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Altstadt
Eindhoven
18:00
Fruittuin van West
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Paleis 12
Brussel
21:00
Popcentrale
Dordrecht
19:30
PopEi
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Bibelot
Dordrecht
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Annabel
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:45
Vorstin
Hilversum
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
22:00
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Vera
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
Tropenmuseum
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Q-Factory
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:00
PopEi
Eindhoven
18:00
Domineeskamp
Raalte
18:00
Café Centrum
Delfzijl
AFAS Live
Amsterdam
zaterdag 08 juni 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
20:45
Wild Romance
Gigant, Apeldoorn
Wand
EKKO, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Varathron + Grafjammer + Soul Grip
Baroeg, Rotterdam
19:00
The Real McKenzies
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
The Girl Who Cried Wolf
Altstadt, Eindhoven
18:00
The Brave Summer Nights w/ Banner, Saarloos , The Muff
Fruittuin van West, Amsterdam
20:00
The Bowie Collective
Paard, Den Haag
19:00
Taryll Jackson
Melkweg, Amsterdam
20:30
Sunset Rollercoaster
Cinetol, Amsterdam
21:00
Steffen Morrison
Metropool, Hengelo
20:00
Stef Bos - Ruimte
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Star Wars in Concert: Episode IV - A New Hope
Paleis 12, Brussel
21:00
Slechtvalk
Popcentrale, Dordrecht
19:30
Singshop Shownight
PopEi, Eindhoven
20:15
Shining (Zweden)
De Helling, Utrecht
20:30
Robert Jon & The Wreck
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Prince Tribute by The Beautiful Ones
Bibelot, Dordrecht
19:30
Possessed
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Philharmonie Bocholtz & Belgian Brass - Crossing borders in Windmusic
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
One Night of Elvis
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Michiel Borstlap
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Alle Duidelijkheid
Meervaart, Amsterdam
20:30
Matt Schofield
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lucette van den Berg
Het Zonnehuis, Amsterdam
22:00
LIVE: Balkun Brothers (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: Vortex & Burning
LOLA050, Groningen
20:00
Limburgs Fanfare Orkest - We Will Rock You, Queen Symphonie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
LDBR: Ataraxie (F) + Sol Sistere (CHL) + Kalmen (D)
Little Devil, Tilburg
20:30
KUF
Cacaofabriek, Helmond
20:00
KRS-One
Podium Victorie, Alkmaar
Kommil Foo - Oogst
Diligentia, Den Haag
Kevin
Annabel, Rotterdam
20:00
Kevin
Annabel, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Julio Iglesias
Sportpaleis, Antwerpen
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jasper Steverlinck
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:45
Jake Clemons
Vorstin, Hilversum
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hillsphere / Selfmachine
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Gruppo Sportivo
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Grandmaster Melle Mel / Scorpio / The Sugarhill Gang
Q-Factory, Amsterdam
Fatal Flowers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
DJ Pauluz / Frank Kvitta / Ici Sans Merci / Industrialyzer / Joshua Ka
Hedon, Zwolle
20:30
De Partizanen / Anne Neuteboom
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
De Kift / The Messthetics
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Crazy Little Things: Tribute to Queen
De Spot, Middelburg
20:00
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:45
Club Vondel #1
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Charlie Hunter / Lucy Woodward
Bimhuis, Amsterdam
20:00
CCR-Revival & 10CC ONLY
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Britta Maria, Maurits Fondse, Oleg Fateev - Chansons van Schoonheid en
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:15
Bouke & the Elvis Matters Band
Markant Uden, Uden
20:00
Borixon x PH
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
22:00
Boogie Nights
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Beres Hammond
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
BEATS FOR ROY - Kubus / Rico & Sticks / Snelle Jelle / Typhoon
Hedon, Zwolle
Bad Wolves
Melkweg, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Amsterdam Sinfonietta met Eva-Maria Westbroek - Symfonie in liederen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
AC/DShe / Best Of Foo / Defenders of the Beast
Metropool, Hengelo
20:00
3J'S - Heroes of Music
Parktheater, Eindhoven
zondag 09 juni 2019
15:00
Trijntje Oosterhuis & Aïcha Gill
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
The Wild
Little Devil, Tilburg
21:00
The Legendary Shack Shakers
Vera, Groningen
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
RISE: The Story Of Augustines (2018)
Melkweg, Amsterdam
Red Bull Presents: The Future of Soul
Tropenmuseum, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead
Effenaar, Eindhoven
21:00
Ooostblok
Metropool, Hengelo
20:30
Nouvelle Vague
Q-Factory, Amsterdam
Michael Kiwanuka
De Oosterpoort, Groningen
20:30
King King
Boerderij, Zoetermeer
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Jasper Steverlinck
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Jasper Steverlinck
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Jarrod Dickenson
Patronaat, Haarlem
19:30
Iris Penning
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
ilario Duran “Contumbao” Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
IDK
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Haru Nemuri
V11, Rotterdam
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:45
Gov't Mule
Podium Victorie, Alkmaar
15:30
G? Reinders & Douane Harmonie Nederland - G? Reinders & Douane Harmoni
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:00
Francesca Mariani
PopEi, Eindhoven
18:00
Flavium
Domineeskamp, Raalte
18:00
El Jackson
Café Centrum, Delfzijl
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam