Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Little Devil
Tilburg
Paard
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Hofman
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
BIRD
Rotterdam
19:30
De Parade (Plein)
's-Hertogenbosch
20:00
De Flux
Zaandam
Goffertpark
Nijmegen
20:15
Zuiderparktheater
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
De Peppel
Zeist
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Spirit of 66
Verviers
De Bosuil
Weert
20:00
Maloe Melo
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Fletcher Hotel
Leidschendam
Paleis 12
Brussel
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
DeLaMar
Amsterdam
Groene Engel
Oss
23:30
Melkweg
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Perifeer
Deventer
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
23:00
Melkweg
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
Dok6
Panningen
20:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
21:30
So What!
Gouda
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Nijverheid
Utrecht
20:00
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:00
Artis
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Paradiso
Amsterdam
21:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
De Cammeleur
Dongen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Metropool
Hengelo
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
23:30
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Café De Haagse Poort
Breda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Vera
Groningen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
donderdag 13 juni 2019
19:00
Keep Of Kalessin (NOR) + Shade Empire (FIN) + Malphas (USA)
Little Devil, Tilburg
Joan As Policewoman
Paard, Den Haag
19:30
Inna De Yard
Melkweg, Amsterdam
21:00
Hofman Live: Cookhouse + Irrelephant
Hofman, Utrecht
20:00
Fatal Flowers
De Oosterpoort, Groningen
Eline Mann
BIRD, Rotterdam
19:30
Edwin Evers Band / Wolter Kroes
De Parade (Plein), 's-Hertogenbosch
20:00
Dulfer Plays Blues
De Flux, Zaandam
Bon Jovi
Goffertpark, Nijmegen
20:15
Bisham Concert Band
Zuiderparktheater, Den Haag
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
vrijdag 14 juni 2019
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Wild Romance
De Peppel, Zeist
19:00
Wavefest presents: Christian Death + Second Still
Baroeg, Rotterdam
20:30
Venice
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Sheepdogs
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
The Real McKenzies
Podium 't Beest, Goes
20:30
The Prog Music Tribute Show
Spirit of 66, Verviers
The Paladins
De Bosuil, Weert
20:00
The Mieters
Maloe Melo, Amsterdam
20:30
The Mavericks
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Mahones
dB's, Utrecht
20:00
The Beatles Revival
Fletcher Hotel, Leidschendam
Take That
Paleis 12, Brussel
21:00
Sweet Mary Jane
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Steffen Morrison
Simplon, Groningen
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Siglo XX
Melkweg, Amsterdam
Rumours of Fleetwood Mac
Podium Victorie, Alkmaar
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
DeLaMar, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead
Groene Engel, Oss
23:30
POPTRASH
Melkweg, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nick & Simon
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Mono-Poly
De Perifeer, Deventer
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Miscellaneous
Music Centre The Box, Katwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mell
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Medicijn op Maandag presents: Fête de la Musique
LOLA050, Groningen
20:00
Meat Puppets
De Singer, Rijkevorsel
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Marbled Eye + Shithätt
Vera, Groningen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Koffin Kats / The Goddamn Gallows
Metropool, Hengelo
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Ingested / Mouflon / Severe Torture / Shoot the Messiah
Gigant, Apeldoorn
21:00
Fatal Flowers
Doornroosje, Nijmegen
19:00
EZG / Steen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Emergendizer
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
Dool + Order of the Emperor
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
23:00
Dillinja
Melkweg, Amsterdam
Dead Boys
Patronaat, Haarlem
20:00
De Microclub
Hedon, Zwolle
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Dok6, Panningen
20:45
Constant Mongrel
Dynamo, Eindhoven
20:00
Calefax / Eric Vloeimans
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bryan Adams
Vorst Nationaal, Brussel
21:30
Boskat / Kid Harlequin
So What!, Gouda
Bløf / Guus Meeuwis / Ronnie Flex
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Birds That Change Colour
Café Wilhelmina, Eindhoven
Bewilder
EKKO, Utrecht
20:30
Arp Frique & Family
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Andre Hazes
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Amyl and The Sniffers
De Nijverheid, Utrecht
20:00
Abba Tribute
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
19:30
1000MODS
Effenaar, Eindhoven
zaterdag 15 juni 2019
19:00
Zoomeravonden - Jan Terlouw Junior
Artis, Amsterdam
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Woodstock Legends in Concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Wilco
Paradiso, Amsterdam
21:30
Venice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Thijs Kemperink - Bonje
De Cammeleur, Dongen
21:00
The Real McKenzies
Metropool, Hengelo
20:30
The Maestro (Guido Dieteren) & The European Poporchestra, Wendy Kokkel
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
The Lachy Doley Group
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
The Clarks
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Metropool, Hengelo
16:30
Sweet Mary Jane
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
23:30
Remy Unger
Melkweg, Amsterdam
Ralph van Raat speelt Radiohead
013, Tilburg
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Off the Wall Michael Jackson Tribute
Openluchttheater Cabrio, Soest
18:30
Monstrosity + The Devil + Cold Snap
Baroeg, Rotterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Mezz on tour: JJ's Country Club at Haagse Poort
Café De Haagse Poort, Breda
20:00
Metal T: Anno Domini + Powerized
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Meat Puppets
Luxor Live, Arnhem
20:30
Mdou Moctar
Vera, Groningen
20:30
Massada
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Marcel Stevens
Markant Uden, Uden
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Knight Area
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch