Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Simplon
Groningen
21:30
So What!
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
19:00
Artis
Amsterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Café De Haagse Poort
Breda
21:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
De Cammeleur
Dongen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fort33
Leusden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Heyhoef-Backstage
Tilburg
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Lunchkamer d'n Engel
Den Haag
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
19:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
PopEi
Eindhoven
22:30
So What!
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
22:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
World Forum Theater
Den Haag
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:00
BIRD
Rotterdam
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Cacaofabriek
Helmond
Cultuurpark de Hout
Alkmaar
16:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
16:15
Gigant
Apeldoorn
Johan Cruijff ArenA
Amsterdam-Zuidoost
Koning Boudewijnstadion
Brussel
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
Luxor Live
Arnhem
14:30
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
15:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
14:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:30
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
09:00
Paradiso
Amsterdam
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
The Jack
Eindhoven
vrijdag 14 juni 2019
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Emergendizer
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
20:00
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Steffen Morrison
Simplon, Groningen
21:30
Boskat / Kid Harlequin
So What!, Gouda
20:30
The Prog Music Tribute Show
Spirit of 66, Verviers
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
21:00
Marbled Eye + Shithätt
Vera, Groningen
20:00
Bryan Adams
Vorst Nationaal, Brussel
Dool + Order of the Emperor
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 juni 2019
Ralph van Raat speelt Radiohead
013, Tilburg
Julio Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Ava Luna
Altstadt, Eindhoven
19:00
Zoomeravonden - Jan Terlouw Junior
Artis, Amsterdam
18:30
Monstrosity + The Devil + Cold Snap
Baroeg, Rotterdam
20:30
Massada
Boerderij, Zoetermeer
Bryan Ferry
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Mezz on tour: JJ's Country Club at Haagse Poort
Café De Haagse Poort, Breda
21:00
Knight Area
Capsloc, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Bonje
De Cammeleur, Dongen
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Harmonie Venlo in Concert met The Supremes - Koninklijk Philharmonisch
De Maaspoort, Venlo
20:30
Blinde Ed's Birthday Gig
Fort33, Leusden
20:00
Metal T: Anno Domini + Powerized
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
The Lachy Doley Group
Heyhoef-Backstage, Tilburg
18:00
Die Helene Fischer Tribute show
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Deathbell (F) + Green Lung (UK)
Little Devil, Tilburg
16:30
Sweet Mary Jane
Lunchkamer d'n Engel, Den Haag
20:15
Meat Puppets
Luxor Live, Arnhem
20:15
Marcel Stevens
Markant Uden, Uden
23:30
Remy Unger
Melkweg, Amsterdam
19:30
A-Wa
Melkweg, Amsterdam
19:00
Axel Flóvent
Melkweg, Amsterdam
21:00
The Real McKenzies
Metropool, Hengelo
20:00
The Bruceband - Born in the USA 35th Anniversary
Metropool, Hengelo
21:30
Venice
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Off the Wall Michael Jackson Tribute
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Maestro (Guido Dieteren) & The European Poporchestra, Wendy Kokkel
Openluchttheater Ede, Ede
20:00
The Clarks
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
19:30
Jan Vayne
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wilco
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
Fatal Flowers
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
40 Years Unknown Pleasures
PopEi, Eindhoven
22:30
Figuratives / Pablo Discobar Soundsystem
So What!, Gouda
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Jeffrey Spalburg - VaderdagFATU 2019
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
GoodSouls @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Woodstock Legends in Concert
Theater Kerkrade, Kerkrade
22:30
Caitlin Leah
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mdou Moctar
Vera, Groningen
20:30
Martijn Koning
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Buitenspelen voor de GRAP: Tim Knol / I Am Oak / Lars Kelpin / Laura S
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
20:30
Rumours
Vorstin, Hilversum
20:00
A Symphonic Tribute to Pink Floyd
World Forum Theater, Den Haag
zondag 16 juni 2019
Sheryl Crow
013, Tilburg
Bryan Adams
Ahoy, Rotterdam
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
20:30
Arifa-Secret Poetry
Bimhuis, Amsterdam
15:00
Sophia's Acoustic Sundays
BIRD, Rotterdam
14:30
Tristan
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Podium Windkracht Lustrumconcert - Merijn Bisschops en anderen
Cacaofabriek, Helmond
Jack Molton Distortion
Cultuurpark de Hout, Alkmaar
16:00
Lil' Sal & the Wildtones / The Hi-jivers
dB's, Utrecht
20:15
De Grote Harry Bannink Podcast On Tour - Feestelijke apotheose met gas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
St. Paul & The Broken Bones
Effenaar, Eindhoven
20:00
Ralph van Raat speelt Radiohead
Gebr. De Nobel, Leiden
16:15
Seewolf
Gigant, Apeldoorn
P!nk
Johan Cruijff ArenA, Amsterdam-Zuidoost
Metallica
Koning Boudewijnstadion, Brussel
17:00
Liebrecht Vanbeckevoort
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Eric Nam
La Madeleine, Brussel
20:00
Live at LOLA: Hogjaw [USA] + Braque
LOLA050, Groningen
20:15
Black Bottle Riot
Luxor Live, Arnhem
14:30
Jos Jansen / Micheline van Hautem - Brel & Brass
Markant Uden, Uden
20:00
1000MODS
Melkweg, Amsterdam
Eagles of Death Metal
Melkweg, Amsterdam
19:00
Eline Mann
Melkweg, Amsterdam
20:30
Frank Lammers, , Anne Soldaat, Yorick van Norden e.a. - Woodstock, One
Musis, Arnhem
15:00
Jelle van Amersfoort - Vaderdagfamilieconcert met Jelle van Amersfoort
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Rumours of Fleetwood Mac
Neushoorn, Leeuwarden
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
14:30
Oost-Nederlands Symfonieorkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:30
Monstrosity
P60, Amstelveen
Fatal Flowers
Paard, Den Haag
Meat Puppets
Paard, Den Haag
22:00
The Yearlings
Paradiso, Amsterdam
Wilco
Paradiso, Amsterdam
09:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Hans Clevers
Paradiso, Amsterdam
Guus Meeuwis Groots Met Een Zachte G 2019
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Maat 47
PopEi, Eindhoven
20:00
The Paladins
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Kempenerpopprijs 2019 at The Jack
The Jack, Eindhoven