Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
P60
Amstelveen
19:45
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Hedon
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
20:00
Der Aa-theater
Groningen
EKKO
Utrecht
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Vera
Groningen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
Hofman
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
10:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
16:30
Dynamo
Eindhoven
18:00
Kursaal Oostende
Oostende
Paleis 12
Brussel
Openluchttheater Hertme
Hertme
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Ahoy
Rotterdam
20:00
Theater PePijn
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
The Jack
Eindhoven
21:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Bosuil
Weert
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:00
Breezze
Brielle
15:00
Gigant
Apeldoorn
15:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
PopEi
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
dB's
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Laporte
Meppel
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bimhuis
Amsterdam
vrijdag 28 juni 2019
Wehrmacht
P60, Amstelveen
19:45
Triggerfinger
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Typhoon
Burgerweeshuis, Deventer
Caro Emerald
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Mavis Staples / Roland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
TURN-UP ft. Snelle
Hedon, Zwolle
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Ahoy, Rotterdam
20:00
Mary-Elaine Jenkins
Der Aa-theater, Groningen
Andy Burrows
EKKO, Utrecht
20:00
De Edele Delen / The Mieters
De Bakkerij, Castricum
20:15
The Goddamn Gallows + Koffin Kats
De Helling, Utrecht
20:15
Hot 8 Brass Band
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Theo Maassen - Situatie gewijzigd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Beirut
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Sinnerboy
Spirit of 66, Verviers
Fatal Flowers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Maurice Kirya
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Amaro Freitas Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Rick de Leeuw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
21:00
Batmobile
Altstadt, Eindhoven
21:00
Black Bottle Riot / Copperhead County
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Def Americans
Corneel, Lelystad
21:00
Death By Stereo
Bibelot, Dordrecht
21:00
Model Depose
Vera, Groningen
21:00
The Kik
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
BRUUT!
Little Devil, Tilburg
21:30
Plus Thirty One @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Burgers, Beers and Bands: Callkoen
Hofman, Utrecht
Soul Power - In Memory of Michael Jackson
Paradiso, Amsterdam
23:00
Trancebound: James Gustav + Alex Jansen + Daan Donk e.a.
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Soul Power
Paradiso, Amsterdam
23:45
backyard
Melkweg, Amsterdam
23:45
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 29 juni 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Odeon, Zwolle
10:00
Ulfts Mannenkoor
Openluchttheater Engbergen, Voorst
15:45
Club Vondel #4
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Dusty Stray / Labasheeda
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
16:30
Spazzic Blurr / Wehrmacht
Dynamo, Eindhoven
18:00
Michael Jackson "10 Years - Rest In Peace"
Kursaal Oostende, Oostende
The Jacksons
Paleis 12, Brussel
Epica
Openluchttheater Hertme, Hertme
19:30
Metz
Effenaar, Eindhoven
19:30
L.A. Witch / Levitation Room / Umut Adan
Paard, Den Haag
20:00
Avond van de filmmuziek - Kerkraads Symfonie Orkest
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Typhoon
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Tarragona
Hedon, Zwolle
20:00
Japone
Patronaat, Haarlem
Triptides
Skatecafe, Amsterdam
20:00
Club Cacao - mmv Cor van de Sande (The Fashions), Funtain & Michiel Ma
Cacaofabriek, Helmond
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Ahoy, Rotterdam
20:00
FUDGE
Theater PePijn, Den Haag
Xavier Rudd
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Tribute To The Cats Band
Markant Uden, Uden
20:30
The Preacher Men
Bimhuis, Amsterdam
20:30
ZFG Feat. Sam Porcaro, Jules GalliI, Trev Lukather, Josh Devini
Boerderij, Zoetermeer
20:30
ZFG Feat. Sam Porcaro, Jules GalliI, Trev Lukather, Josh Devini
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Anne-Marie Jung
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Joris Linssen & Caramba
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Jeroen van der Boom
Openluchttheater Ede, Ede
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & Caramba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Gerard van Maasakkers / TOG Berlicum
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Psycroptic
Little Devil, Tilburg
21:00
Octopoulpe at The Jack
The Jack, Eindhoven
21:30
Alexander Abreu y Havana D'Primera
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: White Boy Wasted, Ughah? Wugah!, Alfred. Disappointments
Muziekcafé Helmond, Helmond
zondag 30 juni 2019
Triptides
De Bosuil, Weert
12:00
Het Nederlands Kamerorkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Breezze, Brielle
15:00
Caroline in't Veld
Gigant, Apeldoorn
15:00
Jack Vinders
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
15:00
The Ever-lovin' Jug Band
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
Peter Habets
PopEi, Eindhoven
Lenni-Kim
Koninklijk Circus, Brussel
16:00
The Visual
Groene Engel, Oss
16:00
Kokomo Kings / Mischief
dB's, Utrecht
16:15
Daniel Cane & The Rebellion
Gigant, Apeldoorn
16:30
Sweet Mary Jane
Laporte, Meppel
Band Of Horses
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
19:00
KSI / Randolph
Melkweg, Amsterdam
19:30
Trivium
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Xavier Rudd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Rob Dekay & Aafke Romeijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
L.A. Witch / Levitation Room
Vera, Groningen
20:15
ZFG
Hedon, Zwolle
20:30
Paul Heaton & Jacqui Abbott
Paradiso, Amsterdam
20:30
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Opera Zuid
Openluchttheater Cabrio, Soest
22:00
Whores
Merleyn, Nijmegen
maandag 01 juli 2019
19:00
Joyner Lucas
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Hu
Melkweg, Amsterdam
Weezer
TivoliVredenburg, Utrecht
Stray Cats
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
Ilse DeLange
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Skunk Anansie
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Harmonie St. Ceacilia
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Xavier Rudd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam