Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Vera
Groningen
Paradiso
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Vera
Groningen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rodahal
Kerkrade
21:00
Vera
Groningen
Zuiderparktheater
Den Haag
Paleis Soestdijk
Baarn
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paleis Soestdijk
Baarn
16:00
dB's
Utrecht
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Paradiso
Amsterdam
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
21:00
Little Devil
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
ACU
Utrecht
16:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Artis
Amsterdam
20:00
Rodahal
Kerkrade
19:00
Sojo
Leuven
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:30
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
17:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Ede
Ede
21:30
Buitenlust
Landhorst
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
23:45
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
P60
Amstelveen
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Door
Dordrecht
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Manifesto
Hoorn
23:30
Paradiso
Amsterdam
11:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
16:00
The Jack
Eindhoven
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
23:00
Hedon
Zwolle
dinsdag 02 juli 2019
20:00
Wolfmother
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
The Velocipastor
Vera, Groningen
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
Sean Paul
TivoliVredenburg, Utrecht
Roger Hodgson
Muziekcentrum Enschede, Enschede
MC Lyte
Melkweg, Amsterdam
Lizzo
Tolhuistuin, Amsterdam
Live
Paradiso, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
20:00
FHK Graduation Show
013, Tilburg
20:30
Corrosion Of Conformity
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Coilguns / Cult Leader / Implore
Merleyn, Nijmegen
20:00
Bluesworld met The BlueVille's
Hedon, Zwolle
20:30
Amber Mark
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 03 juli 2019
20:00
Thievery Corporation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Sean Paul
De Oosterpoort, Groningen
No Vacation
Vera, Groningen
20:00
Monsta X
AFAS Live, Amsterdam
Lizzo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Liily
Paradiso, Amsterdam
20:30
Karkhana
Bimhuis, Amsterdam
Flat Worms
Paradiso, Amsterdam
Corrosion Of Conformity
Patronaat, Haarlem
20:00
Adriaan Van Den Hoof
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
donderdag 04 juli 2019
20:00
ToRa
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ton Engels
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:00
Rock Central showcase - At Short Notice / Hodee / Red Wire / Seven Day
Baroeg, Rotterdam
20:00
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
20:15
Marky Ramone & Greg Hetson
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Luedji Luna
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Low
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Liniker e os Caramelows
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Keb Mo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
German Brass
Rodahal, Kerkrade
21:00
Flat Worms
Vera, Groningen
De Dijk
Zuiderparktheater, Den Haag
Bløf - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
20:00
Babak-o-doestan
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
vrijdag 05 juli 2019
19:45
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Them Lewis Boys
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:30
Saratthy Korwar Upaj Collective + Nordanians
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Pert Near Sandstone / The Hackensaw Boys
Bostheater Ommen, Ommen
20:00
New Cool Collective
Theater Kerkrade, Kerkrade
21:00
Meneer van Dalen
Rotown, Rotterdam
21:00
Live at LOLA: Moonshine Wagon + Baby Face Nelson
LOLA050, Groningen
18:00
Jazz Night met het Metropole Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guus Meeuwis - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
16:00
Gizzelle / Roy Thompson & the Mellow Kings
dB's, Utrecht
19:30
GEANNULEERD: Wisdom In Chains
Poppodium Volt, Sittard
Duncan Laurence
Paradiso, Amsterdam
19:30
Distant
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
21:00
Dallas 1pm
Little Devil, Tilburg
Cowboy Junkies
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Cactusfestival
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Bruno Bittoun / Jeroen Pater / Pieter Jouke
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Berry Knapen, Rob Scheepers, Stenzel & Kivits en Freddy van den Elzen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Bards Of Valor
Metropool Enschede, Enschede
20:30
22AD / Kid Harlequin
ACU, Utrecht
16:00
10 jarig besaan Café The Jack
The Jack, Eindhoven
zaterdag 06 juli 2019
20:00
Zoomeravonden - Van Common
Artis, Amsterdam
20:00
Zillertal Power
Rodahal, Kerkrade
19:00
Yawning Man
Sojo, Leuven
19:30
Tribal Seeds
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Briefs
dB's, Utrecht
Tash Sultana
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Suprême NTM
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Rob de Nijs
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:30
Road To Paradiso
Paradiso, Amsterdam
Ricky Gervais
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Poetry Circle
Hedon, Zwolle
20:30
Pink Project
Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Peter Koelewijn en zijn Rockets
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
17:30
Make Americana Great Again
PopEi, Eindhoven
20:30
Karin Bloemen
Openluchttheater Ede, Ede
21:30
Heathen Apostles
Buitenlust, Landhorst
20:30
Hans Dagelet / Rosa Ensemble
Bimhuis, Amsterdam
Gregory Porter - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
23:45
Encore / Megan Thee Stallion
Melkweg, Amsterdam
Donny Benét
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen / Gerthein Boersma
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Cthuluminati
Little Devil, Tilburg
Crowbar
P60, Amstelveen
15:45
Club Vondel #5
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Christina Aguilera
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Boskat / Kid Harlequin
Door, Dordrecht
23:00
BLOCKPVRTY (LUX X UOD)
Hedon, Zwolle
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Ben Spierings
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:00
Ann King
Paard, Den Haag
20:00
Anger Machine / Degenerate
Manifesto, Hoorn
23:30
All Is One
Paradiso, Amsterdam
11:30
Afrika Festival Hertme
Openluchttheater Hertme, Hertme
16:00
10 jarig besaan Café The Jack
The Jack, Eindhoven
zondag 07 juli 2019
11:00
Yogaconcert: (Don't) Hold Your Breath met Wishful Singing
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
23:00
Vunzige Deuntjes
Hedon, Zwolle