Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Podium Victorie
Alkmaar
23:45
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Hip
Deventer
22:00
The Jack
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Stevenskerk
Nijmegen
15:00
De Kaaij
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Fort33
Leusden
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Taveerne Tivoli
Raalte
21:00
V11
Rotterdam
14:30
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
12:00
EKKO
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Boerderij
Zoetermeer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
12:30
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:00
Openluchttheater Ede
Ede
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
LOLA050
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
013
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
The Jack
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Katwijkse Branding Surfclub
Katwijk
20:30
Stevenskerk
Nijmegen
21:00
Rotown
Rotterdam
17:00
BIRD
Rotterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
dB's
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
De Bosuil
Weert
20:15
Het Koelhuis
Zutphen
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Artis
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
18:00
LOLA050
Groningen
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Geertekerk
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Paradiso
Amsterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Zuiderparktheater
Den Haag
donderdag 18 juli 2019
00:00
Carl Craig
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Rotterdamse Horeca Open-Mic: Bar Slecht
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Flotsam And Jetsam
Little Devil, Tilburg
20:00
Delinquent Habits
dB's, Utrecht
20:30
Moshulu
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 19 juli 2019
The Wailers
Podium Victorie, Alkmaar
23:45
KLEAR / MilkyWay
Paradiso, Amsterdam
Josh Ritter
Paradiso, Amsterdam
19:30
Perry Farrel's Kind Heaven Orchestra
Melkweg, Amsterdam
White Cowbell Oklahoma
De Hip, Deventer
22:00
Official DMF afterparty
The Jack, Eindhoven
20:30
Beechwood
Patronaat, Haarlem
19:00
Albion
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
23:00
Via Electronica
Doornroosje, Nijmegen
Lucky Fonz III
Stevenskerk, Nijmegen
15:00
Sweet Mary Jane
De Kaaij, Nijmegen
21:00
The Hearted
Rotown, Rotterdam
21:00
The Brains
Little Devil, Tilburg
Black Mirrors / Boskat / The Vintage Caravan
De Pul, Uden
Everlast
De Helling, Utrecht
20:00
Carrie Nation & The Speakeasy
dB's, Utrecht
20:30
Praags Philharmonisch Orkest
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zaterdag 20 juli 2019
23:00
Annix
Melkweg, Amsterdam
20:30
Peter van Rooijen & band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Dry Riverbed Trio
Artis, Amsterdam
Action Bronson
Melkweg, Amsterdam
15:45
Club Vondel #7
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Amadou & Mariam / The Blind Boys of Alabama
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Live at Lola: RAW MEDICINE (ex herman brood) + BLUES COWBOYS (met Lou
LOLA050, Groningen
20:30
The Wieners play The Everly Brothers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hollandse hits met Mike Klein
Fort33, Leusden
19:30
Vierdaagse Orkest
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Fuad Hassen, Vincent Geers, Martijn Oosterhuis & Roel c Verburg - Come
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
White Cowbell Oklahoma
Taveerne Tivoli, Raalte
21:00
Baroeg XS: Necronomidol @V11
V11, Rotterdam
14:30
Tales From The Punx: The Casualties + The Varukers + Total Chaos + Omi
Baroeg, Rotterdam
20:30
The Prague Philharmonic Orchestra
Openluchttheater Cabrio, Soest
12:00
De Leuke Festival
EKKO, Utrecht
20:30
The Wieners
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Gruppo Sportivo
Boerderij, Zoetermeer
zondag 21 juli 2019
Peter Doherty & The Puta Madres
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Roxeanne Hazes & Ruben Annink
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Göksel Yilmaz Ensemble & Jasper Iturrospe
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:00
Kapitein Winokio (namiddag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
12:30
Kapitein Winokio (middag)
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:00
Lukic
Openluchttheater Ede, Ede
15:00
Meneer Schurk
PopEi, Eindhoven
20:00
The Casualties / Total Chaos / Justify all Means / Heart Monitors
LOLA050, Groningen
19:30
Angel Du$t / Higher Power
Patronaat, Haarlem
19:00
Praags Philharmonisch Orkest
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:00
Kepi Ghoulie / Lone Wolf / Masked Intruder / Priceduifkes / Sidewalk (
dB's, Utrecht
maandag 22 juli 2019
20:30
Madeleine Peyroux
Paradiso, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: D.I. [US] + Two Two 79
LOLA050, Groningen
20:00
Moloch / Thou
dB's, Utrecht
Anathema
Boerderij, Zoetermeer
Black Stone Cherry
Hedon, Zwolle
dinsdag 23 juli 2019
20:30
Betty Wright
Paradiso, Amsterdam
Nick Mason's Saucerful Of Secrets
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Pink Martini
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
East Riding Senior Wind Band / Youth Jazz Orchestra
Openluchttheater Cabrio, Soest
woensdag 24 juli 2019
The Allman Betts Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Judah And The Lion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gilberto Gil
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Betty Wright
013, Tilburg
donderdag 25 juli 2019
22:00
Dirtwire
Paradiso, Amsterdam
The Proclaimers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Naâman
Melkweg, Amsterdam
20:30
Graham Nash
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Thirsty Thursday's The Mullet Monster Mafia
The Jack, Eindhoven
20:00
Get Dead
dB's, Utrecht
Riverside (PL)
Boerderij, Zoetermeer
vrijdag 26 juli 2019
Tante Joke Karaoke Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clowns
Patronaat, Haarlem
20:00
Lemon (NL)
Katwijkse Branding Surfclub, Katwijk
20:30
Graham Nash
Stevenskerk, Nijmegen
21:00
The Positives play Green Day
Rotown, Rotterdam
17:00
TBA
BIRD, Rotterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Monster Magnet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
D.R.I.
dB's, Utrecht
20:30
The Beatles Revival Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Riverside (PL)
De Bosuil, Weert
20:15
Het Nederlands Strijkersgilde
Het Koelhuis, Zutphen
zaterdag 27 juli 2019
23:00
Ulterior Motive
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lion Babe
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Zoomeravonden - Benjamin Herman Trio
Artis, Amsterdam
19:30
Easy Star All-Stars
Melkweg, Amsterdam
Chinese Man
Melkweg, Amsterdam
16:00
Nien en Suis Barrel Covers
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
20:30
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Zuiderparktheater, Den Haag
18:00
Noise in the North: Band-Aid
LOLA050, Groningen
19:00
Demented Are Go! + The Mullet Monster Mafia + Tio Gringo
Baroeg, Rotterdam
20:15
Het Nederlands Strijkersgilde
Geertekerk, Utrecht
OM
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Conchita Boon / Livio Gianola / Tiempos Nuevos feat. Cristina Hall
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
zondag 28 juli 2019
Melanie C / Sink The Pink
Paradiso, Amsterdam
15:00
Het Nederlands Strijkersgilde
Amstelkerk, Amsterdam
15:00
Kenny B & Amartey
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
12:00
Ikarai
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Harrie Jekkers
Zuiderparktheater, Den Haag