Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
16:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
Paleis 12
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Skatecafe
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
10:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
15:00
Gigant
Apeldoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Bostheater Ommen
Ommen
12:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
16:00
dB's
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:30
Paradiso
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:30
Laporte
Meppel
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
16:00
Groene Engel
Oss
De Bosuil
Weert
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
22:00
Merleyn
Nijmegen
14:00
Breezze
Brielle
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:15
Hedon
Zwolle
20:00
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
Concertgebouw
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
013
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Muziekcentrum Enschede
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Paleis Soestdijk
Baarn
Zuiderparktheater
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
The Jack
Eindhoven
20:30
ACU
Utrecht
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Paradiso
Amsterdam
19:30
Poppodium Volt
Sittard
16:00
dB's
Utrecht
Paleis Soestdijk
Baarn
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zaterdag 29 juni 2019
16:30
Spazzic Blurr / Wehrmacht
Dynamo, Eindhoven
20:00
Tarragona
Hedon, Zwolle
The Jacksons
Paleis 12, Brussel
20:30
The Preacher Men
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Tribute To The Cats Band
Markant Uden, Uden
Triptides
Skatecafe, Amsterdam
20:00
Typhoon
Burgerweeshuis, Deventer
10:00
Ulfts Mannenkoor
Openluchttheater Engbergen, Voorst
Xavier Rudd
Doornroosje, Nijmegen
20:30
ZFG Feat. Sam Porcaro, Jules GalliI, Trev Lukather, Josh Devini
Boerderij, Zoetermeer
20:30
ZFG Feat. Sam Porcaro, Jules GalliI, Trev Lukather, Josh Devini
Boerderij, Zoetermeer
zondag 30 juni 2019
Band Of Horses
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
15:00
Caroline in't Veld
Gigant, Apeldoorn
16:15
Daniel Cane & The Rebellion
Gigant, Apeldoorn
20:30
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
12:00
Het Nederlands Kamerorkest
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:00
Jack Vinders
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
16:00
Kokomo Kings / Mischief
dB's, Utrecht
19:00
KSI / Randolph
Melkweg, Amsterdam
20:00
L.A. Witch / Levitation Room
Vera, Groningen
Lenni-Kim
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
Opera Zuid
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:30
Paul Heaton & Jacqui Abbott
Paradiso, Amsterdam
15:00
Peter Habets
PopEi, Eindhoven
20:00
Rob Dekay & Aafke Romeijn
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:30
Sweet Mary Jane
Laporte, Meppel
15:00
The Ever-lovin' Jug Band
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
16:00
The Visual
Groene Engel, Oss
Triptides
De Bosuil, Weert
19:30
Trivium
Rockhal, Esch zur Alzette
22:00
Whores
Merleyn, Nijmegen
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Breezze, Brielle
20:00
Xavier Rudd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:15
ZFG
Hedon, Zwolle
maandag 01 juli 2019
20:00
Harmonie St. Ceacilia
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
Ilse DeLange
Concertgebouw, Amsterdam
19:00
Joyner Lucas
Melkweg, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand
Vorstin, Hilversum
20:00
Skunk Anansie
Rockhal, Esch zur Alzette
Stray Cats
AFAS Live, Amsterdam
19:30
The Hu
Melkweg, Amsterdam
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
Weezer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Xavier Rudd
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
dinsdag 02 juli 2019
20:30
Amber Mark
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Bluesworld met The BlueVille's
Hedon, Zwolle
20:30
Coilguns / Cult Leader / Implore
Merleyn, Nijmegen
20:30
Corrosion Of Conformity
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
FHK Graduation Show
013, Tilburg
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
Live
Paradiso, Amsterdam
Lizzo
Tolhuistuin, Amsterdam
MC Lyte
Melkweg, Amsterdam
Roger Hodgson
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Sean Paul
TivoliVredenburg, Utrecht
Starcrawler
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Velocipastor
Vera, Groningen
20:00
Wolfmother
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
woensdag 03 juli 2019
20:00
Adriaan Van Den Hoof
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Corrosion Of Conformity
Patronaat, Haarlem
Flat Worms
Paradiso, Amsterdam
20:30
Karkhana
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Liily
Paradiso, Amsterdam
Lizzo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Monsta X
AFAS Live, Amsterdam
No Vacation
Vera, Groningen
20:30
Sean Paul
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Thievery Corporation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
donderdag 04 juli 2019
20:00
Babak-o-doestan
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Bløf - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
De Dijk
Zuiderparktheater, Den Haag
21:00
Flat Worms
Vera, Groningen
20:00
German Brass
Rodahal, Kerkrade
20:15
Keb Mo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Liniker e os Caramelows
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Low
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:30
Luedji Luna
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Marky Ramone & Greg Hetson
Doornroosje, Nijmegen
Me first and the Gimme Gimmes
Melkweg, Amsterdam
20:00
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Rock Central showcase - At Short Notice / Hodee / Red Wire / Seven Day
Baroeg, Rotterdam
20:30
Ton Engels
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
ToRa
Paradiso, Amsterdam
vrijdag 05 juli 2019
16:00
10 jarig besaan Café The Jack
The Jack, Eindhoven
20:30
22AD / Kid Harlequin
ACU, Utrecht
20:00
Bards Of Valor
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Berry Knapen, Rob Scheepers, Stenzel & Kivits en Freddy van den Elzen
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
20:30
Best of Stand-Up Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bruno Bittoun / Jeroen Pater / Pieter Jouke
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Cactusfestival
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Cowboy Junkies
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dallas 1pm
Little Devil, Tilburg
21:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Distant
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Duncan Laurence
Paradiso, Amsterdam
19:30
GEANNULEERD: Wisdom In Chains
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Gizzelle / Roy Thompson & the Mellow Kings
dB's, Utrecht
Guus Meeuwis - Royal Park Live
Paleis Soestdijk, Baarn
18:00
Jazz Night met het Metropole Orkest
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal