Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
12:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater De Veste
Delft
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:30
So What!
Gouda
21:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
22:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:00
Fluor
Amersfoort
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
EKKO
Utrecht
22:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
De Peppel
Zeist
De Maaspoort
Venlo
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
Chassé Theater
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Bibelot
Dordrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
21:45
Vorstin
Hilversum
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
19:30
PopEi
Eindhoven
21:00
Popcentrale
Dordrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
17:30
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Metropool Enschede
Enschede
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 07 juni 2019
20:30
Shining (Zweden)
Vera, Groningen
21:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
12:00
Jong Talentklas - Conservatorium Maastricht
Theater Kerkrade, Kerkrade
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater De Veste, Delft
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
3J'S - Heroes of Music
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:30
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:30
Blowbeat
So What!, Gouda
21:00
KRS-One
Simplon, Groningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:30
Amelie Lens
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Maybe June
PopEi, Eindhoven
20:15
Steffen Morrison
Podium Victorie, Alkmaar
Beres Hammond
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bewilder
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Andy Summers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hatchie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gianski
Paradiso, Amsterdam
19:45
Gianski
Paradiso, Amsterdam
20:30
Garden Mum / Ziggy Splynt
Paard, Den Haag
Jake Clemons
Paard, Den Haag
21:00
The Wild Romance
P60, Amstelveen
20:30
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
De Jeugd Van Tegenwoordig
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Mercy John / Robin Borneman
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
22:00
Shaemless
Merleyn, Nijmegen
23:30
Kd Soundsystem
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Markant Uden, Uden
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at Lola: Freddie & the Vangrails (BE) + Los Bonobos (BE) + Decent
LOLA050, Groningen
22:00
FHK Graduation Show Try Out: 60's & 70's rock en blues
Little Devil, Tilburg
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Left Alive
Lazarus, Leiden
20:00
RK
La Madeleine, Brussel
20:15
Harry Sacksioni
Hedon, Zwolle
21:00
Mell & Vintage Future
Gigant, Apeldoorn
20:45
Jimmy Haslip
Gigant, Apeldoorn
20:00
Fatal Flowers
Fluor, Amersfoort
Jasper Steverlinck
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
Sunset Rollercoaster
EKKO, Utrecht
22:00
Exos
Dynamo, Eindhoven
20:00
Stef Bos - Ruimte
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
23:00
Dj Storm / Lenny / Red Lebanon / Signal
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Cedric Burnside / The Legendary Shack Shakers
De Zwerver, Oostende
20:30
Peppel Superjam
De Peppel, Zeist
Karin Bloemen - Souvenirs
De Maaspoort, Venlo
21:00
Gruppo Sportivo
De Flux, Zaandam
20:00
Robert Jon & The Wreck
De Bosuil, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Chassé Theater, Breda
21:00
American recordings' Johny cash performed by Rocco Osterman
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
BvR Flamenco Bigband & Carles Benavent
Bimhuis, Amsterdam
20:45
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
19:30
Possessed + Nordjevel
Baroeg, Rotterdam
Little Steven & The Disciples of Soul
Ancienne Belgique (AB), Brussel
zaterdag 08 juni 2019
Elton John
Ziggo Dome, Amsterdam
21:45
Jake Clemons
Vorstin, Hilversum
20:30
De Partizanen / Anne Neuteboom
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
15:45
Club Vondel #1
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
De Kift / The Messthetics
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Iris Hond
TivoliVredenburg, Utrecht
Beres Hammond
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Rob de Nijs
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Miss Montreal - Fu-Fu-Fu-Fuck It!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Karin Bloemen - Souvenirs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Collabro
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Julio Iglesias
Sportpaleis, Antwerpen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Hillsphere / Selfmachine
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Grandmaster Melle Mel / Scorpio / The Sugarhill Gang
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Robert Jon & The Wreck
Q-Factory, Amsterdam
19:30
Singshop Shownight
PopEi, Eindhoven
21:00
Slechtvalk
Popcentrale, Dordrecht
20:00
KRS-One
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
The Real McKenzies
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
3J'S - Heroes of Music
Parktheater, Eindhoven
20:00
Philharmonie Bocholtz & Belgian Brass - Crossing borders in Windmusic
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Limburgs Fanfare Orkest - We Will Rock You, Queen Symphonie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Amsterdam Sinfonietta met Eva-Maria Westbroek - Symfonie in liederen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stef Bos - Ruimte
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:00
Star Wars in Concert: Episode IV - A New Hope
Paleis 12, Brussel
20:00
The Bowie Collective
Paard, Den Haag
20:30
Britta Maria, Maurits Fondse, Oleg Fateev - Chansons van Schoonheid en
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
CCR-Revival & 10CC ONLY
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Pieter Derks - Pieter Derks - Voor wat het waard is
Openluchttheater Cabrio, Soest
17:30
Caro Emerald
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
22:00
LIVE: Balkun Brothers (USA)
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Possessed
Metropool Enschede, Enschede
21:00
Steffen Morrison
Metropool, Hengelo
20:00
AC/DShe / Best Of Foo / Defenders of the Beast
Metropool, Hengelo
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
23:30
Emo Night Brooklyn: Amsterdam
Melkweg, Amsterdam
Bad Wolves
Melkweg, Amsterdam
19:00
Taryll Jackson
Melkweg, Amsterdam