Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Podium 't Beest
Goes
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Openluchttheater Engbergen
Voorst
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:30
Moonshine
Sliedrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Grounds
Rotterdam
15:00
Gigant
Apeldoorn
Gelredome
Arnhem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fort33
Leusden
21:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
De Eendracht
Gemert
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Café De Meister
Geleen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Annabel
Rotterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
16:00
Theater Floralis
Lisse
00:00
Sugar Factory
Amsterdam
Sint Jan de Doper
Waalwijk
19:00
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
15:00
Niëns
Maasbree
18:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
20:00
Metropool Enschede
Enschede
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
LOLA050
Groningen
18:00
La Madeleine
Brussel
15:45
Iduna
Drachten
EKKO
Utrecht
13:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
de Berchplaets
Berghem
20:00
Cinetol
Amsterdam
18:00
Café De Meister
Geleen
Boom Chicago
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
17:00
Altstadt
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
Meervaart
Amsterdam
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
zaterdag 15 september 2018
19:30
CAM
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
De Gestampte Meisjes & Maya van As - Vrouwen met ballen (double bill)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Back Doors Man
Spirit of 66, Verviers
Ton Kas - Kakmaker
Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Albumpresentatie del-Toros + special guest Yawning Man (USA)
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Gruppo Sportivo
Podium 't Beest, Goes
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Asphalt - o.a. Mirella Kroes, Barbara Ford en Pelle & Roon
Patronaat, Haarlem
20:00
Yorick van Norden - Album Release Show
Patronaat, Haarlem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:30
Laura Macri
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gosto
Paradiso, Amsterdam
20:30
Half Way Station
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
The Eagles Legacy - tribute
Openluchttheater Engbergen, Voorst
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Diggy Dex
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
Kovacs
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Def Americans
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Prodigy XL, a rocktribute to The Prodigy
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:30
The Harvey Blom band
Moonshine, Sliedrecht
22:00
Kay Geurts
Merleyn, Nijmegen
22:00
Kay Geurts
Merleyn, Nijmegen
Pain Of Salvation
Melkweg, Amsterdam
19:00
Y.O.U.N.G
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Mountaintop (voorpremière) Dennis Rudge & Joy Wielkens
Meervaart, Amsterdam
21:00
Massada
Manifesto, Hoorn
20:00
Glorior Belli (F) + Har (ISR) + Wesenwille
Little Devil, Tilburg
21:00
FRENCHKICKZ AND HARDER PT.3
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Paul de Munnik
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Les Frères Smith + Son Swagga
Grounds, Rotterdam
15:00
Voor de Duvel Niet Bang Festival
Gigant, Apeldoorn
Helene Fischer
Gelredome, Arnhem
20:00
666 The Nightmare
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Steengoed #1
Fort33, Leusden
21:00
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Chuck Prophet
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
21:00
the animals & friends
De Peppel, Zeist
20:15
Muzikale Helden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Dutch Modern Groovemetal Machines: 3rd Machine, Chiraw & Icarius
De Flux, Zaandam
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
De Eendracht, Gemert
20:00
Harris
De Bosuil, Weert
20:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
20:00
Muller & Munnelly
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Resurrect Tomorrow
Café De Meister, Geleen
20:00
Her Majesty
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Janne Schra
BIRD, Rotterdam
20:30
Once Upon a Time Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Arto Theater, Schoonhoven
Waylon
Annabel, Rotterdam
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
20:00
6ix9ine
013, Tilburg
zondag 16 september 2018
16:00
Lakeside live
Theater Floralis, Lisse
00:00
Amotik
Sugar Factory, Amsterdam
Klezmajeur
Sint Jan de Doper, Waalwijk
19:00
Gizåh / Shinigami - I Promised Once
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
20:00
GO Opera Queen Arthur
Openluchttheater Cabrio, Soest
15:00
Frans Pollux
Niëns, Maasbree
18:00
LIVE: Kill the Kong Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
17:00
Jim Keaveny
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
20:00
Toots & The Maytals
Metropool Enschede, Enschede
22:00
Yawning Man
Merleyn, Nijmegen
19:00
Kamijo
Melkweg, Amsterdam
21:00
Live at LOLA: DreamSpirit CN (powermetal, China)
LOLA050, Groningen
18:00
Gavin Harrison / The Pineapple Thief
La Madeleine, Brussel
15:45
Her Majesty
Iduna, Drachten
S. Carey
EKKO, Utrecht
13:30
Bloodshedfest The Afterbleeder
Dynamo, Eindhoven
14:30
Paul de Leeuw - Vette Pech!
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tangarine
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Shirma sings Aretha - A Tribute
De Doelen, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
de Berchplaets, Berghem
20:00
Patsy
Cinetol, Amsterdam
18:00
I am Revenge
Café De Meister, Geleen
Andrew Schulz
Boom Chicago, Amsterdam
The Aristocrats
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Blues op zondag - Barrelhouse
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Theo Lawrence & The Hearts
Bitterzoet, Amsterdam
18:30
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
Tash Sultana
AFAS Live, Amsterdam
maandag 17 september 2018
Michael Nau
Tolhuistuin, Amsterdam
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Flor
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Hans Klok - House of Horror
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
PUURee op Toernee
Meervaart, Amsterdam
S. Carey
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Jan Rotband
Beauforthuis, Austerlitz
dinsdag 18 september 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jazzanova (live) presents 'The Pool' (Sonar Kollektiv)
Tolhuistuin, Amsterdam
DiCE no.9
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Het Heerenlogement, Beusichem