Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Paradox
Tilburg
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
13:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:00
De Ster (Teutenhuis)
Bergeijk
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
14:30
013
Tilburg
15:00
Chassé Theater
Breda
Iduna
Drachten
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
Luxor Live
Arnhem
16:00
StudioGonz
Gouda
16:00
dB's
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:15
Paard
Den Haag
De Flux
Zaandam
Patronaat
Haarlem
19:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Baroeg
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
AFAS Circustheater
Scheveningen
013
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
The Waterhole
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
013
Tilburg
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
zaterdag 22 april 2017
21:30
Jasper Verstraaten & Stephen Wilkinson
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
22:00
Vera Zané
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
J.C. Cinel
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
ELLA / Lewis Watson
Merleyn, Nijmegen
23:00
DJ Mass / DJ Prime / J-Flava
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Dubkasm / Gantz / Mala
Doornroosje, Nijmegen
23:45
Kuma / Nachtbraker / session victim
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 23 april 2017
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
King of the World
Paradox, Tilburg
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater de Speeldoos, Baarn
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:00
Jeroen Kant
De Ster (Teutenhuis), Bergeijk
14:15
Lidy Blijdorp / Tobias Borsboom
D' Engelenburgh, Fijnaart
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
15:00
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Chassé Theater, Breda
Ignite
Iduna, Drachten
15:00
Helge Slikker
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Bateria Pulsa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Snake Ranch Rockabilly Fest
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Company of Dreams
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Don Javor + Fokko
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:15
Jeff Beal / Radio Filharmonisch Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Hubert's Hootenanny
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
Kunstbende
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Anna Rune
Roepaen, Ottersum
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
16:00
Pip Alblas
StudioGonz, Gouda
16:00
Boppin the Rock presents Jake Allen + The Excellos + WiseGuyz
dB's, Utrecht
16:15
Simon Keats
Gigant, Apeldoorn
19:00
Elvenking / Finsterforst / Firtan / Evertale
Dynamo, Eindhoven
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
19:00
Nattali Rize
Gebr. De Nobel, Leiden
19:15
DZEM
Paard, Den Haag
The Brew
De Flux, Zaandam
Hallo Venray
Patronaat, Haarlem
19:30
H2O
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nick Hakim
Bitterzoet, Amsterdam
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Mother's Finest
Melkweg, Amsterdam
20:00
Textures
Luxor Live, Arnhem
20:00
Spyro Gyra
Boerderij, Zoetermeer
20:00
The Veils
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Christian Kjellvander
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Fratsen
Melkweg, Amsterdam
Sue the Night
Metropool, Hengelo
20:00
The Paladins
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Jake Miller
Trix, Antwerpen
20:00
Inna De Yard All Stars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martha High & The Soul Cookers
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Mirusia Louwerse
De Maaspoort, Venlo
20:15
Rootsriders
De Helling, Utrecht
20:15
Vök
Effenaar, Eindhoven
20:30
Chad Lawson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Electric Guest
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
The Bluesbones
NiXenMeer, Enschede
21:00
Tamikrest
Grounds, Rotterdam
21:00
Luwten
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Paradise (Madrugada, Pj Harvey, Marianne Faithfull)
Rotown, Rotterdam
22:00
Avery Sunshine
Merleyn, Nijmegen
maandag 24 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Parktheater, Eindhoven
Ignite
Baroeg, Rotterdam
19:30
Japandroids
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bry
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Deftones
013, Tilburg
20:00
Bob Dylan
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Marcus King Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Afterhours
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Adna
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Paradise
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shortstraw
Paradiso, Amsterdam
20:00
Siv Jakobsen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Typhoon
Schouwburg Odeon, Zwolle
New Cool Collective Big Band
Rotown, Rotterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kenny
The Waterhole, Amsterdam
20:15
Emma Ruth Rundle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Rachael Yamagata
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 25 april 2017
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Spinvis
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Goudse Schouwburg, Gouda
3JS - U2, The Joshua Tree
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Dijk
Agnietenhof, Tiel
11:00
Peppa Pig - De Grote Plons
Beatrix Theater, Utrecht
Alborosie
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Thomas Dybdahl
Paradiso, Amsterdam
19:30
Russ
Melkweg, Amsterdam
Wende Snijders
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dream Theater - Images, Words & Beyond 25th Anniversary Tour
013, Tilburg
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Luwten
Paradiso, Amsterdam
20:00
Gavin DeGraw
TivoliVredenburg, Utrecht
Con Brio
Bitterzoet, Amsterdam