Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
't Ukien
Kampen
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
22:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Artishock
Soest
20:00
Asgard
Beverwijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Bibelot
Dordrecht
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Brigant
Arnhem
20:00
Brogum
Zierikzee
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
15:30
Concerto
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
16:00
Cultuurhuis de Paulus
Oegstgeest
21:00
De Bakkerij
Castricum
De Bogaard
Sint-Truiden
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Meester
Almere
De Muze
Noordwijk
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Pul
Uden
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
23:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Het Depot
Leuven
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
Jonosh
Asten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:30
Koningshof
Maassluis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Korzo
Den Haag
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:00
Monts
Noordbroek
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
North End
Haarlem
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Pier 15
Breda
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:00
Sint Jansbrug
Delft
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
vrijdag 17 februari 2017
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 18 februari 2017
Komatsu + Stone in Egypt
't Ukien, Kampen
Russian Circles
013, Tilburg
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
22:00
La Corneille
Altstadt, Eindhoven
21:00
Efraim Trujillo / Franz von Chossy / Michiel Stekelenburg Quartet / Pa
Artishock, Soest
20:00
Room for Elephants
Asgard, Beverwijk
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
ATLAS Theater, Emmen
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
Cass McCombs
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
SOTO
Boerderij, Zoetermeer
19:30
By Brute Force / Meadows / PartyCanon
Brigant, Arnhem
20:00
Signs of Life - Absolutely Floyd
Brogum, Zierikzee
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
15:30
Amarizsi
Concerto, Amsterdam
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Cpunt Theater, Hoofddorp
16:00
Frank McComb
Cultuurhuis de Paulus, Oegstgeest
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
De Bogaard, Sint-Truiden
21:00
Isn't She Lovely - a tribute to Stevie Wonder
De Bosuil, Weert
20:00
JeBroer - ELF11 Albumtour 2017
De Flux, Zaandam
20:30
JW Roy & Band
De Helling, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meerpaal, Dronten
20:30
George Baker / Reservoir Dogs Band
De Meester, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
De Muze, Noordwijk
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Keihard Op Klompen
De Pul, Uden
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
23:00
De Kraaien
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:00
DJ Daan / EZG / Steen
Duycker, Hoofddorp
20:30
Jonna Fraser
Effenaar, Eindhoven
21:00
Grant-Lee Phillips
EKKO, Utrecht
20:15
André Manuel - De Onzen
Flint, Amersfoort
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
M.O.P.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Macy Gray
Het Depot, Leuven
Jochen Otten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Fuse
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Sean Webster
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Bon Scotch
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
Orgaanklap
Jonosh, Asten
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
20:30
Harry Sacksioni
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
HEXA
Korzo, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jacky Terrasson / Stéphane Belmondo Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
22:00
Dool / Ggu:ll
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
20:00
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
21:00
Mr. Knowhow
Monts, Noordbroek
22:00
LIVE: Adversor(IT)+Remain Untamed, presented by HEADBANGERS
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Brad Mehldau Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Identikit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
19:00
Ronnie Flex & Deuxperience
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Matt Winson
North End, Haarlem
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
20:15
Enge Buren - Ruk!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Paul de Munnik
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sinister - CD Release Party
P60, Amstelveen
20:30
Alcuna Wilds / Convoy
Paard, Den Haag
Ferocious Dog
Paard, Den Haag
Bløf
Patronaat, Haarlem
Iguana Death Cult
Pier 15, Breda
20:00
Delius/Kaufmann/Manderscheid/Blume
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:00
Rumours + Schaduwland + Walden + Luca Madu
Poppodium Volt, Sittard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Dears
Rotown, Rotterdam
20:00
Frank Boeijen
Scheldetheater, Terneuzen
Chris Silos - Pierewaaien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeroen van der Boom
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
LOS - VAST
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Het Park, Hoorn
19:00
Bariista
Sint Jansbrug, Delft
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Plants And Animals
Sugar Factory, Amsterdam