Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Nederland Drie
Wateringen
19:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
20:30
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Schouwburg Almere
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
P60
Amstelveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:45
Mezz
Breda
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
STECK
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Paleiskerk
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
18:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
Time Out
Gemert
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Estrado
Harderwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
't Ukien
Kampen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
18:30
Kinepolis Leuven
Leuven
Koningshof
Maassluis
Schouwburg Ogterop
Meppel
Doornroosje
Nijmegen
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
vrijdag 29 april 2016
Alcuna Wilds
Stathe, Utrecht
20:30
Phil Cook & The Guitar Heels
EKKO, Utrecht
20:15
Lucky Fonz III
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
21:00
Tokoloko: Laura Palmer + The Minor Details
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
'Drie' Open Mic (singer-songwriter)
Nederland Drie, Wateringen
19:30
Popschool De Flux Presentatie
De Flux, Zaandam
20:15
Stevie Ann
De Poorterij, Zaltbommel
Damian Wilson Band
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Eliades Ochoa
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Hedon, Zwolle
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 30 april 2016
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stef Bos
C.C. De Werf, Aalst
20:30
Lucky Fonz III
Victorie, Alkmaar
17:00
Uncle Harry's Punch
Café de Pilaren, Alkmaar
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Flint, Amersfoort
19:30
Emergenza
P60, Amstelveen
Akwasi / TenTemPiés
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Larry Coryell & Martien Oster - Special Guest: Eric Vaarzon Morel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Fumaça Preta
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Most Wanted - The Final Showcase
Melkweg, Amsterdam
Mala Vita / The Great Communicators / My Baby / Shaky Graves / Pretty
Paradiso, Amsterdam
20:00
The End Men + The Shady Greys + Robbing Banks
Cinetol, Amsterdam
Racoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
Logic
Melkweg, Amsterdam
16:00
Bells of Youth
Concerto, Amsterdam
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
DeLaMar, Amsterdam
Melanie Martinez
Trix, Antwerpen
20:15
Jenny Arean & Marijn Brouwers
Beauforthuis, Austerlitz
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Giant Tiger Hooch
Taverne, Bergen
21:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Vonder & Bloom
De Maagd, Bergen op Zoom
19:45
Thrashbangers: Apophys + Sisters Of Suffocation + Plague
Mezz, Breda
20:00
Kendji Girac
Vorst Nationaal, Brussel
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
3J'S
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
STECK STAGE met CRAZY DAZE
STECK, Delft
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Veste, Delft
22:00
Izaline Calister
Paard, Den Haag
20:30
Friars
Paard, Den Haag
20:15
Damask Ensemble
Paleiskerk, Den Haag
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Daniel Lohues
Theater de Kampanje, Den Helder
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Boudewijn de Groot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Jazzlab: Afro latin jazz
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Golden Earring
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
New York Round Midnight - A Night At The Club
Agora Theater Druten, Druten
22:00
Bonzai Classics
Effenaar, Eindhoven
21:00
The Girls Who Cried Wolf
Altstadt, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
18:30
Leaves' Eyes
Effenaar, Eindhoven
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
20:15
Frank Boeijen
C.C. De Werft, Geel
20:00
Lil Kleine
Time Out, Gemert
20:00
The Unguided
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Bewilder
So What!, Gouda
20:00
Rhythm & Blues Night
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Dave Vermeulen & Voltage
Patronaat, Haarlem
20:15
The Common Linnets
Philharmonie Haarlem, Haarlem
LOUIS! - What a Wonderful World
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Novatia
Estrado, Harderwijk
20:30
Angela Groothuizen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido's Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Heartland Festival
Metropool, Hengelo
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Rumbones / The Stiff
't Ukien, Kampen
20:00
Glitter & Grammar
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Multicultureel Gospelkoor All for One
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Wouter Hamel
Leidse Schouwburg, Leiden
Di-rect
Gebr. De Nobel, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
18:30
Elektra
Kinepolis Leuven, Leuven
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Koningshof, Maassluis
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Nina June
Ledeltheater, Oostburg
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Watch plays Genesis
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Her Majesty
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Big Jake and the Two-Timers
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
Hydrogen Sea
V11, Rotterdam
21:00
Small Time Crooks
Rotown, Rotterdam
20:30
Vinnievibes & Rogier Telderman Trio
LantarenVenster, Rotterdam